هایگلاس ای جی تی(AGT High Gloss)

هایگلاس ای جی تی،هایگلاس AGT

مشخصات فنی هایگلاس ای جی تی :

نام هایگلاس: ای جی تی / AGT
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

هایگلاس AGT در 4 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : طرح 3 بعدی ، کلاس D : ساهارا (صحرا)

با توجه به اینکه ورق هایگلاس ای جی تی ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون رها آلمان، نیمن آلمان،آلویک اسپانیا، لامی گلاس ترکیه و یا ایشیک ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

قیمت ورق هایگلاس agt ،قیمت ام دی اف ای جی تی ترکیه AGT MDF

شرکت ای جی تی AGT فعالیتهای خود را در آنتالیا ترکیه شروع کرده , امروزه در صنایع مبلمان سازی جزء شرکت های برتر جهان به فعالیت خویش ادامه می دهد. ای جی تی در مجتمع صنایع آنتالیا بر مساحتی بالای 400 هزار متر مربع و همراه با.سیستم های مدرن نصب شده قرار گرفته و در صنایع تولید ام دی اف , ام دی اف – لام , پنل , مبلمان , بخش دکوراسیون , پارکت , درب , پنل دیواری , قرنیز و بخش ساختمان ارائه خدمت می نماید.
ورق ام دی اف هایگلاس AGT ، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد.
ورق هایگلاس AGT با رنگ ها و طرح های سه بُعدی ترکیب چشمگیری دارد.مکانی که طراحی می کنید، با رنگ های 3 بُعدی هایگلاس ای جی تی، بُعدی متفاوت به دست آورده و به دلیل درخشش، چشم ها را به خود خیره خواهد کرد .

ابعاد ورق هایگلاس ای جی تی ۲۸۰*۱۲۲ سانتی متر و ضخامت آن ۱۶ میلیمتر می باشد، روکش آن PVC هایگلاس می باشد. تعداد رنگ های آن ۳۸ عدد می باشد که در سال ۲۰۱۴ هفت مدل مات به این مجموعه اضافه گردید. با توجه به اینکه ورق تولیدی ای جی تی ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند با ترکیب این رنگ ها می توانید از زیبایی و تنوع چشم نواز تری در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس AGT 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کاتولوگ هایگلاس  AGT

محصولات مشابه

محصولات مرتبط