هایگلاس پانوتک (PANNOTECH)

هایگلاس پانوتک (PANNOTECH)

مشخصات فنی هایگلاس پانوتک :

نام هایگلاس: پانوتک / PANNOTECH
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

هایگلاس PANNOTECH در 3 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : طرح 3 بعدی

با توجه به اینکه ورق هایگلاس پانوتک ایران از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون رها آلمان، نیمن آلمان،آلویک اسپانیا، لامی گلاس ترکیه و یا ایشیک ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

شرکت پارسیان چوب تولید کننده ورقهای ام دی اف با روکش هایگلاس پاتوتک می باشد.هایگلاس پانوتک با ام دی اف خام کاستامانو و روکش آلمان در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا بوده که با ابعاد16*280*122 سانتیمتر تولید می گردد.
از مزیت های هایگلاس پاتوتک ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس پاتوتک چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ام دی اف هایگلاس پاتوتک ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.
ورق ام دی اف هایگلاس پانوتک ، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد.
ورق هایگلاس پانوتک با رنگ ها و طرح های سه بُعدی ترکیب چشمگیری دارد.مکانی که طراحی می کنید، با رنگ های 3 بُعدی هایگلاس پانوتک ، بُعدی متفاوت به دست آورده و به دلیل درخشش، چشم ها را به خود خیره خواهد کرد .

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس پانوتک 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف پاک چوب 2021

محصولات مشابه

محصولات مرتبط