هایگلاس پانوتک (PANNOTECH)

هایگلاس پانوتک (PANNOTECH)

مشخصات فنی هایگلاس پانوتک :

نام هایگلاس: پانوتک / PANNOTECH
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

هایگلاس PANNOTECH در 3 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : طرح 3 بعدی

با توجه به اینکه ورق هایگلاس پانوتک ایران از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس پاک چوب،هایگلاس ایزوفام،هایگلاس دکوپنل،هایگلاس اکوپنل، هایگلاس ای جی تی ، هایگلاس یلدیز ، لامی گلاس ترکیه،هایگلاس واریو و یا پلی گلاس کینگ گلاسمی توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

قیمت ورق پانوتک، قیمت ورق هایگلاس پانوتک،قیمت هایگلاس پانوتک

شرکت پارسیان چوب تولید کننده ورق هایگلاس پانوتک (pannotech) می باشد.هایگلاس پانوتک با ام دی اف خام کاستامانو و روکش آلمان در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا بوده است. ابعاد ورق های گلاس پانوتک 16*280*122 سانتیمتر تولید می گردد.
از مزیت های هایگلاس پاتوتک ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس پاتوتک چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ورق ام دی اف پانوتک، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.
ورق ام دی اف پانوتک ، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد.
ورق هایگلاس پانوتک با رنگ ها و طرح های سه بُعدی ترکیب چشمگیری دارد.مکانی که طراحی می کنید، با رنگ های 3 بُعدی هایگلاس پانوتک ، بُعدی متفاوت به دست آورده و به دلیل درخشش، چشم ها را به خود خیره خواهد کرد.

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس پانوتک 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف پاک چوب 2021

محصولات مشابه

محصولات مرتبط