هایگلاس پانوتک (PANNOTECH)+کاتالوگ

هایگلاس پانوتک (PANNOTECH)

ابعاد ورق هایگلاس پانوتک :

ام دی اف پانوتک
برند پانوتک(PANNOTECH)
مغزی ام دی اف خام کاستامانو
روکش آلمان
نوع هایگلاس
طرح مات،براق
طول 280 سانتیمتر
عرض 122 سانتیمتر
ضخامت 16 میلیمتر
تعداد ورق در پالت 20
ساخت کشور ایران

هایگلاس PANNOTECH در 3 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : طرح 3 بعدی

با توجه به اینکه ورق هایگلاس پانوتک ایران از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس پاک چوب،هایگلاس ایزوفام،هایگلاس دکوپنل،هایگلاس اکوپنل، هایگلاس ای جی تی ، هایگلاس یلدیز ، هایگلاس لاریکس،هایگلاس واریو و یا پلی گلاس کینگ گلاسمی توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

سمپل هایگلاس پاتوتک

شرکت پارسیان چوب تولید کننده ورق هایگلاس پانوتک (pannotech) می باشد.هایگلاس پانوتک با ام دی اف خام کاستامانو و روکش آلمان در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا بوده است. ابعاد ورق های گلاس پانوتک 16*280*122 سانتیمتر تولید می گردد.
از مزیت های هایگلاس پاتوتک ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس پاتوتک چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ورق ام دی اف پانوتک، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد و به لحاظ کیفیت شباهت زیادی به پلی گلاس دارد.
ورق ام دی اف پانوتک ، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد.
ورق هایگلاس پانوتک با رنگ ها و طرح های سه بُعدی ترکیب چشمگیری دارد.مکانی که طراحی می کنید، با رنگ های 3 بُعدی هایگلاس پانوتک ، بُعدی متفاوت به دست آورده و به دلیل درخشش، چشم ها را به خود خیره خواهد کرد.

مزایای و ویژگی های ورق هایگلاس پانوتک :

به برحی از مزایای هایگلاس پانوتک می پردازیم.

• درخشندگی زیاد هایگلاس پانوتک

اکثر افرادی که هایگلاس را انتخاب میکنند به دلیل درخشندگی آنهاست. البته درخشندگی زیاد و سطح صیقلی هایگلاس از طرفی باعث چشم نواز تر شدن آشپزخانه میشه و از طرف دیگه باعث افزایش احتمال لکه شدن و خش افتادن سطوح کابینت هایگلاس و کمد هایگلاس می شود.

• دوام بسیار بالا هایگلاس پانوتک

دوام بالای هایگلاس باعث می شود که مدت زمان زیادی از استفاده کرد و مجبور نبود در مدت زمان کوتاهی کابینت ها را تعمیر یا تعویض کرد.میشه گفت این مزیت کابینت هایگلاس از سایر مزیت های آن مهمتر است چرا که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود.

• مقاومت بالای هایگلاس پانوتک

ورق هایگلاس پانوتک در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد. دلیل مقاومت بالاتر هایگلاس در مقایسه با ام دی اف، نوع روکش این ورق هاست که از جنس پلی گلاس است. این روکش ها در برابر آب آسیبی نمیبینند. ورق هایگلاس پانوتک تا زمانیکه روکش روی آنها آسیب ندیده باشد، در برابر رطوبت مقاوم هست.

• طرح های متنوع و زیبای هایگلاس پانوتک

ورق هایگلاس نسبت به ورق ام دی اف دارای تنوع بیشتری در طرح هستند. این مزیت دست مشتری را در انتخاب طرح ورق کابینت و کمد باز میگذارد.

قیمت ورق هایگلاس پانوتک

قیمت ورق پانوتک نسبت به کیفییت و محصولات مشابه در بازار به صرفه می باشد.

برای دریافت کاتالوگ هایگلاس پانوتک 2022 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف پاک چوب 2021

محصولات مشابه

محصولات مرتبط