ام دی اف هایگلاس یلدیز (Yildiz AMF)

هایگلاس یلدیز AMF

مشخصات فنی هایگلاس یلدیز :

نام هایگلاس: یلدیز / Yildiz AMF
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 25 ورق

با توجه به اینکه ورق هایگلاس یلدیز(AMF) از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس پاک چوب،هایگلاس پانوتک،هایگلاس دکوپنل،هایگلاس اکوپنل، هایگلاس ای جی تی ، هایگلاس یلدیز ، لامی گلاس ترکیه،هایگلاس واریو و یا پلی گلاس کینگ گلاس می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

سمپل هایگلاس یلدیز:

قیمت ورق هایگلاس یلدیز،قیمت کابینت های گلاس یلدیز

هایگلاس یلدیز (Yildiz AMF) با تنوع رنگ بالا درایران تولید می شود و دربرابر رطوبت و ضربه مقاومت خوبی را داراست. ابعاد ورق هایگلاس یلدیز 122*280 سانتیمتر با ضخامت 16 میلیمتر می باشد.همچنین روکش باکیفیت ام دی اف های گلاس یلدیز باعث مقاومت دربرابرهرگونه تغییر رنگ براثر نورخورشید و… می باشد. ورق هایگلاس یلدیزYILDIZ نوعی ام دی اف باروکش نوعی پلاستیک به نام پلکسی گلاس است که مثل شیشه شفاف عمل می کند با این تفاوت که از شیشه سبک تر و محکم تر است .
از دیگر ویژگی های ورق هایگلاس یلدیز مقاومت در برابر خراش است به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. لازم به توضیح است منظور از ضد خط وخش بودن های گلاس یلدیز یعنی اینکه اگر آن را با اسکاچ تمیز کنیم هیچ آسیبی نمی بیند .روکش pvc هایگلاس یلدیز به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.همچنین های گلاس یلدیز به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است. همچنین برای ساخت این نوع mdf از مواد قابل بازیافت استفاده می شود که این متریال را با محیط زیست سازگار کرده است.
قیمت ورق ام دی اف هایگلاس یلدیز در بازار ایران به علت کیفیت بالایش نسبتا گران تر از ام دی اف هایگلاس ایرانی می باشد.ورق های هایگلاس اکثرا یک رو بوده که روی ورق باسلفون پوشانده شده است و پشت ورق ظاهری سفید رنگ و از جنس ملامین و کاغذ است.نوع با کیفیت آن خوب و نوع بی کیفیت آن هنگام برش دچار لب پریدگی می شود .هرچه جنس های گلاس بهتر باشد ماندگاری کابینت ها و کمدها نیز بیشتر خواهد بود .

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس یلدیز 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود پارکت لمینت هاوس بادن 2021

محصولات مشابه