ام دی اف هایگلاس یلدیز (Yildiz AMF)

هایگلاس یلدیزسونتا،هایگلاس Yildiz،قیمت هایگلاس yildiz،قیمت ورق هایگلاس ترک

مشخصات فنی هایگلاس یلدیز سونتا:

نام هایگلاس: یلدیز سونتا/ Yildiz AMF
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 25 ورق

با توجه به اینکه ورق هایگلاس یلدیز(AMF) از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پاک چوب،اشک،ایزوفام ،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

های گلاس یلدیزسونتا (Yildiz AMF) با تنوع رنگ بالا و سایز 280*122 و ضخامت 16میلیمتر درایران تولید می شود و دربرابر رطوبت و ضربه مقاومت خوبی را داراست. همچنین روکش باکیفیت هایگلاس یلدیز باعث مقاومت دربرابرهرگونه تغییر رنگ براثر نورخورشید و… می باشد.
از دیگر ویژگی های ورق های هایگلاس یلدیزسونتا مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc هایگلاس یلدیزسونتا به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.
همچنین هایگلاس یلدیز به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است. همچنین برای ساخت این نوع mdf از مواد قابل بازیافت استفاده می شود که این متریال را با محیط زیست سازگار کرده است.

محصولات مشابه