ام دی اف آلفا (ALFA MDF)

ام دی اف آلفا

مشخصات فنی ام دی اف آلفا

نام ام دی اف: آلفا / ALFA
ضخامت ام دی اف: 16 میلیمتر
عرض ام دی اف:1830 میلیمتر
طول ام دی اف: 3660 میلیمتر
تعداد ورق های ام دی اف در پالت: 32 ورق

برند آلفا (ALFA)، ارائه دهنده ورق‌هایMDF ملامینه فوق برجسته(سینکرونایز) با کاغذهای ایتالیا و تایلند ، رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد. ام دی اف آلفا ، دارای ویژگی خاص بافت طبیعی و عمیق بوده و تعریفی جدید در اوراق ام دی اف ملامینه به بازار ایران ارائه کردند.
کاغذهای انتخابی آلفا ، اکثراً از تولیدکنندگان مطرح اروپایی و آسیایی و همچنین ورقهای ام دی اف نیز از دو کشور ایتالیا و تایلند می باشند.
ورق های فوق برجسته آلفا (ALFA) در واقع ورق های ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .
ام دی اف آلفا دارای روکش های آغشته به overly که مانند رویه پارکت ضد خش بوده هستند و همچنین دارای روکش کرافت (دوبل) و پلیت برجسته در دستگاه پرس خود می باشند، ورق ام دی اف طرح بتن آلفا (ام دی اف طرح سیمان)را در ابعاد بزرگ تولید و با قیمت بسیار مناسبتر از نمونه مشابه خارجی مانند ام دی اف کلیاف و ام دی اف میک ایتالیا به بازار عرضه می شود.
ورق های سینکرونایز آلفا (ALFA) با هدف شبیه سازی چوب طبیعی،طرح بتن،طرح سیمان طراحی و تولید شده اند و محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
برای اینکه این امر امکان پذیر باشد باید از مرغوبترین مواد اولیه ، پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید استفاده کرد که هر شرکتی توانایی آن را ندارد .
ورق های سینکرونایز آلفا به وسیله پرس های ملامینه تولید میشوند با این تفاوت که در این دستگاه ها از لیزر برای هماهنگ شدن کاغذ و MDF استفاده میشود و در نتیجه محصول نهایی مشابه چوب طبیعی خواهد بود.

مزایا و قابلیت های ورق های ام دی اف آلفا

1. نداشتن محدودیت در ابعاد به مانند چوب طبیعی
2. قابلیت تولید در رنگ هایی که در چوب طبیعی موجود نیست
3. زن کمتر و قیمت مناسبتر در مقایسه با چوب طبیعی

محصولات مشابه

محصولات مرتبط