هایگلاس آلکی (ALKI)

ام دی اف هایگلاس آلکی (ALKI)

مشخصات فنی هایگلاس آلکی:

نام هایگلاس: آلکی/ ALKI
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

با توجه به اینکه ورق هایگلاس آلکی از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس پاک چوب،هایگلاس ایزوفام،هایگلاس پانوتک،هایگلاس دکوپنل،هایگلاس اکوپنل،هایگلاس ای جی تی ، هایگلاس یلدیز ، لامی گلاس ترکیه،هایگلاس واریو و یا پلی گلاس کینگ گلاس می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

از بهترین تولیدات بازرگانی زاگرس چوب می توان ام دی اف هایگلاس آلکی(ALKI) را نام برد. ام دی اف هایگلاس آلکی(ALKI) با بهترین کیفیت و رنگ بندی تولید شده که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. MDF هایگلاس تولید شده زاگرس چوب می تواند نیاز داخلی کشور و حتی خارج از کشور را برآورده کند. این محصول با توجه به بهره گیری از دانش مهندسین و مشاور‌ین توانمند زاگرس چوب، به زودی جایگاه اقتصادی بالایی در صنعت چوب ایران و جهان پیدا می کند. ام دی اف هایگلاس آلکی(ALKI) دارای 60 نوع طرح و رنگ مختلف است، که این موضوع باعث می شود که خریداران قدرت انتخاب بالایی را داشته و طرح مورد نیاز خود را از بین خیل عظیم نمونه های ام دی اف هایگلاس ALKI انتخاب کنند.
ام دی اف هایگلاس ALKI محصولی است که در بزرگترین کارخانه تولیدات مصنوعات چوبی آسیا با همکاری بازرگانی زاگرس چوب و وین تک تولید می شود. این کارخانه از نظر کیفی، با کیفیت ترین کارخانه در آسیا و خاورمیانه و حتی در ترکیه که در این صنعت بسیار فعال است می باشد و در حال حاضر رقیبی هم پای این شرکت وجود ندارد. ام دی اف هایگلاس ALKI یکی از محصولاتی است که این کارخانه با کیفیت بالایی تولید می کند که در ادامه بیشتر راجع به آن توضیح خواهیم داد.
ام دی اف هایگلاس یک نوع ام دی اف به شمار می رود که با پوششی از پلکسی گلاس تهیه شده است. این پوشش ظاهری بسیار زیبا و شیشه ای مانند، به ام دی اف داده است. شما می‌توانید از ام دی اف هایگلاس ALKI در طراحی آشپزخانه‌ ها، محیط های اداری، اتاق خواب، سالن پذیرایی و یا هر مکانی که نیاز به دکوراتیو شدن داشته باشد استفاده کنید. شما می توانید با طرح های بی شماری که ام دی اف هایگلاس ALKI دارد هر گونه دکور یا فضایی را که می خواهید طراحی نمایید و به محیط خود جلوه زیبایی دهید. از مزایای استفاده از ام دی اف هایگلاس ALKI می توان به خصوصیت منعکس کنندگی نور به دلیل براقی آن اشاره کرد. همچنین این نمونه از ام دی اف مقاومت بالایی را دارد که در فضایی مانند آشپزخانه بسیار مناسب می باشد. زاگرس چوب سعی دارد با کار منظم و دقیق خود بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهد.

مشخصات فنی هایگلاس آلکی دیاموند:

نام هایگلاس: آلکی دیاموند/ ALKI Diamond
ضخامت هایگلاس: 20 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

ورق های لوکس آل کی با برند آل کی دیاموند در ابعاد ۱۲۲×۲۸۰ سانتی متر و ضخامت ۲۰ میلی متر می باشد.
هایگلاس آلکی دیاموند با ویژگی مقاوم در برابر اثرانگشت و خش پذیری می باشد و دارای ویژگی خم پذیری بالا، درخشندگی و شفافیت بی نظیر است.
های گلاس آلکی دیاموند تولید شده با بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ام دی اف خام ترکیه ،روکش های اروپایی ،چسب آلمانی و دستگاههای تمام اتوماتیک و رباتیک اروپایی است.
همچنین نوار لبه هم رنگ با تمامی محصولات از برند روما آلمان برای تمامی رنگ ها موجود می باشد.

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس آلکی 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف آلکی 2021

محصولات مشابه