پارکت لمینت استارفلور (Star Floor)

پارکت لمینت استارفلور (Star Floor)

مشخصات فنی پارکت لمینت استارفلور:

نام پارکت: استارفلور / Star Floor
ضریب سایش : AC4
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 191 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1200 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته: 10 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 2/3 مترمربع
کشور سازنده : ایران تحت لیسانس آلمان

با توجه به اینکه پارکت لمینت استارفلور از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هاوس بادن،پارکت لمینت گسپه،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت استار فلور ساخت کشور ایران که بر گرفته از تکنولوژی روز اروپا و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می گردد. لمینت استار فلور دارای کیفیت بالا و قابلیت نصب آسان می باشد. پارکت Star Floor دارای رنگبندی نسبتا خوبی در بین لمینت های ایرانی موجود در بازار است، که در کنار قیمت مناسب، این برند لمینت را تبدیل به یکی از پارکت لمینت های مطرح ایرانی مورد استفاده در پروژه های دکوراسیون داخلی کرده است. استاندارد سایشی این پارکت مناسب جهت استفاده در محیطهای مسکونی و اداری است.
یکی از ویژگیهای پارکت استار فلور تنوع زیاد طرحها و رنگهای آن است بطوریکه این نوع پارکت در 9 رنگ و طرح زیبا تولید و عرضه می گردد.
پارکت استار فلور به عنوان یک پارکت قیمت مناسب شناخته می شود. ابعاد هر تایل ۱۹0 در ۱۲9۰ میلیمتر و ضخامت ۸ میلیمتر بوده و هر بسته حدود 2.3 متر مربع را پوشش می دهد. پارکت استار فلور دارای درجه سایش AC4 و کیفیت مناسب جهت مصارف خانگی و اداری است.
پارکت استار فلور ساخت ایران بوده و لیکن طبق استانداردهای روز اروپایی تولید و عرضه می گردد بطوریکه دارای استاندارد E1 و درجه سایش مطلوب جهت استفاده در کف منازل مسکونی و یا اداری کم رفت و آمد است. پارکت استار فلور با طرحها و رنگهای متنوع همخوانی کامل با انواع سبک دکوراسیون داخلی مدرن را داشته و عنصری جذاب در معماری داخلی خاص و منحصر بفرد منزل شما بشمار می رود. اگر می خواهید دکوراسیون شیک و زیبا داشته باشید با استفاده از پارکت استار فلور جلوه ای خاص به فضای منزل خود ببخشید.
.

انواع MDF

انواع هایگلاس