پارکت لمینت هاوس بادن (HAUS BODEN)

پارکت لمینت فوق برجسته هاوس بادن (HAUSBODEN)

مشخصات فنی پارکت لمینت فوق برجسته هاوس بادن:

نام پارکت: هاوس بادن /HausBoden
ضریب سایش :AC4
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 187 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1200 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.705 مترمربع

پارکت لمینیت هاوس بادن محصول تولید شده در ایران که تحت لیسانس شرکت پارکت لمینت هاوس بادن کشور آلمان می باشد،دارای مغزی HDF ترکیه ای چامسون یا کاستامنو(که بیشتر مواقع از چامسون استفاده میشود و روکش های شات دکور آلمان ودارای ضریب تراکم پذیری AC4 می باشد کلیک مربوط به لمینت هاوس بادن دارای قفل یونی کلیک V-groove خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینت هاوس بادن باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت نفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت دارد ودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد. پارکت لمینت هاوس بادن در دومدل ساده و فوق برجسته شیاردار تولید و عرضه میگردد.

ویژگی های پارکت لمینت هاوس بادن :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت لمینت هاوس بادن بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• ضد اشعه : تغییر نکردن رنگ پارکت لمینت هاوس بادن در مقابل نور خورشید و اشعه UV
• طبیعی بودن محصول : 90٪ از مواد خام ساخته شده از چوب است
• نصب آسان : با توجه به سیستم کلیک Valiange نصب پارکت لمینت هاوس بادن بسیار سریع و آسان است که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
• طول عمر : پارکت لمینت هاوس بادن گارانتی مادام العمر دارد.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت لمینت هاوس بادن لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند