پارکت لمینت هاوس بادن (HAUS BODEN)+کاتالوگ ۲۰۲۲

پارکت لمینت فوق برجسته هاوس بادن (HAUSBODEN)

مشخصات فنی پارکت لمینت فوق برجسته هاوس بادن:

پارکت هاوس بادن
نام محصول پارکت لمینت هاس بادن (HAUS BODEN)
مغزی HDF
استاندارد AC4/32
نوع کلیک V-groove
ضخامت 8 میلیمتر
تعداد تایل 8 عدد
ابعاد هر کارتن (1.705 متر مربع سطح پوشش)=(8 عدد تایل)*(1200 میلیمتر طول)*(178 میلیمتر عرض)
ساخت کشور ایران – تحت لیسانس آلمان

کالیته رنگ پارکت hausboden:

پارکت هاوس بادن محصول تولید شده در ایران که تحت لیسانس شرکت پارکت لمینت هاوس بادن کشور آلمان می باشد،دارای مغزی HDF ترکیه ای چامسون یا کاستامنو(که بیشتر مواقع از چامسون استفاده میشود و روکش های شات دکور آلمان ودارای ضریب تراکم پذیری AC4 می باشد کلیک مربوط به لمینت هاوس بادن دارای قفل یونی کلیک V-groove خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینت هاوس بادن باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. این پارکت لمینت نفوذ پذیری کمی نسبت به رطوبت دارد ودارای رنگ هاوطرح های متنوعی می باشد. پارکت لمینت هاوس بادن در دومدل ساده و فوق برجسته شیاردار تولید و عرضه میگردد.

ویژگی های پارکت هاوس بادن :

• استحکام : مقاوم در برابر ضربه و فشار،لمینت مناسب سطح سخت
• مقاومت : دوام و قدرت استثنایی بالای پارکت لمینت هاوس بادن بدلیل ساختار خاصی ‌که دارد باعث می شود برای سخت ترین کاربردها استفاده شود.
• ضد اشعه : تغییر نکردن رنگ پارکت لمینت هاوس بادن در مقابل نور خورشید و اشعه UV
• طبیعی بودن محصول : 90٪ از مواد خام ساخته شده از چوب است
• نصب آسان : با توجه به سیستم کلیک Valiange نصب پارکت لمینت هاوس بادن بسیار سریع و آسان است که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.
• طول عمر : پارکت هاوس بادن گارانتی مادام العمر دارد.
• لغزنده نبودن و داشتن قابلیت نصب آسان : سطح پارکت هاس بادن لیز نیست و تایل های لمینت با طراحی علمی و پیشرفته بدون درز کنار هم قرار میگیرند که سطحی صاف و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه میکند.
با توجه به اینکه پارکت لمینت هاز بادن از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت هوگر،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

برای دریافت کاتولوگ پارکت لمینت هاوس بادن 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود پارکت لمینت هاوس بادن 2021