هایگلاس مونتکس (MOONTEX)+کاتالوگ

پارکت لمینت مون تکس

مشخصات فنی هایگلاس مونتکس :

ام دی اف مونتکس
برند مونتکس(MOONTEX)
مغزی ام دی اف خام خارجی
روکش PVC/PET
نوع هایگلاس
طرح مات،براق
طول 280 سانتیمتر
عرض 122 سانتیمتر
ضخامت 16 میلیمتر
تعداد ورق در پالت 20
ساخت کشور ایران تحت تکنولوژی آلمان

هایگلاس Moontex در 3 کلاس کلی عرضه می گردد:

کلاس A : ساده ، کلاس B : طرح چوب ، کلاس C : طرح 3 بعدی

با توجه به اینکه ورق هایگلاس مونتکس ایران از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس پاک چوب،هایگلاس ایزوفام،هایگلاس دکوپنل،هایگلاس اکوپنل، هایگلاس ای جی تی ، هایگلاس یلدیز ، لامی گلاس ترکیه،هایگلاس واریو و یا پلی گلاس کینگ گلاسمی توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

کالیته رنگ هایگلاس مونتکس

ورق هایگلاس مونتکس تولید شركت نگين تجارت محصولی با تکنولوژی آلمان و‌متریال ۱۰۰٪ خارجی می باشد.هایگلاس مونتکس با ام دی اف خام خارجی و تکنولوژی آلمان در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا بوده است. ابعاد ورق های گلاس مونتکس 16*280*122 سانتیمتر تولید می گردد.
ورق هایگلاس مونتکس با رنگ ها و طرح های سه بُعدی ترکیب چشمگیری دارد.مکانی که طراحی می کنید، با رنگ های 3 بُعدی هایگلاس مونتکس ، بُعدی متفاوت به دست آورده و به دلیل درخشش، چشم ها را به خود خیره خواهد کرد. ورق ام دی اف مونتکس ، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد.
از مزیت های های گلاس مونتکس ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس مونتکس چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ورق ام دی اف مونتکس، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.

مزایای ورق هایگلاس مونتکس:

• دوام بالا هایگلاس مونتکس
• مقاومت بالا هایگلاس مونتکس
• درخشندگی هایگلاس مونتکس
• طرح های متنوع و زیبای هایگلاس مونتکس
دوام بالای هایگلاس باعث می شود که مدت زمان زیادی از استفاده کرد و مجبور نبود در مدت زمان کوتاهی کابینت ها را تعمیر یا تعویض کرد.میشه گفت این مزیت کابینت هایگلاس از سایر مزیت های آن مهمتر است چرا که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود.
ورق هایگلاس مونتکس در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد. دلیل مقاومت بالاتر هایگلاس در مقایسه با ام دی اف، نوع روکش این ورق هاست که از جنس پلی گلاس است. این روکش ها در برابر آب آسیبی نمیبینند. ورق هایگلاس پانوتک تا زمانیکه روکش روی آنها آسیب ندیده باشد، در برابر رطوبت مقاوم هست.
اکثر افرادی که هایگلاس را انتخاب میکنند به دلیل درخشندگی آنهاست. البته درخشندگی زیاد و سطح صیقلی هایگلاس از طرفی باعث چشم نواز تر شدن آشپزخانه میشه و از طرف دیگه باعث افزایش احتمال لکه شدن و خش افتادن سطوح کابینت هایگلاس و کمد هایگلاس می شود.ورق هایگلاس نسبت به ورق ام دی اف دارای تنوع بیشتری در طرح هستند. این مزیت دست مشتری را در انتخاب طرح ورق کابینت و کمد باز میگذارد.

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس مونتکس 2022 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کاتولوگ هایگلاس  Moontex

محصولات مشابه

محصولات مرتبط