پلی گلاس پارلیان

پلی گلاس پارلیان

ابعاد ام دی اف پلی گلاس پارلیان:

ام دی اف پارلیان
برند پارلیان(PARLIAN)
مغزی ام دی اف خام ترک
نوع پلی گلاس
طرح براق
طول ۳۶۶ سانتیمتر
عرض ۱۸۳ سانتیمتر
ضخامت ۱۶ میلیمتر
تعداد ورق در پالت ۲۰
ساخت کشور ایران

با توجه به اینکه ورق پارلیان(PARLIAN) ایران از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس پاک چوب،هایگلاس پانوتک،هایگلاس دکوپنل،هایگلاس آلکی،هایگلاس اکوپنل، هایگلاس ای جی تی ، هایگلاس یلدیز ، لامی گلاس ترکیه،هایگلاس واریو و یا هایگلاس ایزوفام می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

کالیته رنگ پلی گلاس پارلیان:

پارلیان(PARLIAN) با پیشرفته ترین تجهیزات و بروزترین فناوری روز دنیا در اندازه های ۱۸۳*۳۶۶ میلیمتر و با ضخامت ۱۶ میلیمتر تولید می شود.درخشندگی و براقیت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر نور آفتاب از دیگر ویژگی های ام دی اف پارلیان می باشد.ورق پارلیان در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود.
از ورق پارلیان اغلب در طراحی کابینت آشپزخانه سبک مدرن استفاده می شود. روکشی که از آن برای پوشش این نوع ورق ها استفاده می شود نسبت به دیگر ورق های ام دی اف ضخامت بیشتری دارد و کاملا شبیه به شیشه است تقریباً اگر بخواهیم آن را با کابینت های رنگ شده مقایسه کنیم شفافیت این ورق ها شبیه به رنگ های پلی استر براق است.
برخلاف چوب طبیعی یا ام دی اف ملامینه ، ام دی اف پلی گلاس پارلیان در شرایط نوسانات دمایی و یا رطوبتی به‌راحتی تغییر فرم نمی‌دهد و دچار برآمدگی یا فرو رفتگی نمی‌شود. مهم ترین دلیل این اتفاق استفاده از روکشی است که با متریال مرغوب تولید شده و از نفوذ رطوبت به مغزی ورق جلوگیری می کند.
از ورق های پارلیان اغلب در طراحی کابینت آشپزخانه سبک مدرن استفاده می شود. روکشی که از آن برای پوشش این نوع ورق ها استفاده می شود نسبت به دیگر ورق های ام دی اف ضخامت بیشتری دارد و کاملا شبیه به شیشه است تقریباً اگر بخواهیم آن را با کابینت های رنگ شده مقایسه کنیم شفافیت این ورق ها شبیه به رنگ های پلی استر براق است.
برخلاف چوب طبیعی یا ام دی اف ملامینه ، پلی گلاس پارلیان در شرایط نوسانات دمایی و یا رطوبتی به‌راحتی تغییر فرم نمی‌دهد و دچار برآمدگی یا فرو رفتگی نمی‌شود. مهم ترین دلیل این اتفاق استفاده از روکشی است که با متریال مرغوب تولید شده و از نفوذ رطوبت به مغزی ورق جلوگیری می کند.

تفاوت پلی گلاس پارلیان با هایگلاس روکش MDF براق :

تولید ام دی اف پلی گلاس با ام دی اف ملامینه و هایگلاس تفاوت زیادی دارد. در تولید ام دی اف ملامینه و هایگلاس از روش مشابه هم تولید می شود با این فرق که در هایگلاس یک لاینه آینه ای استفاده می شود. اما در تولید پلی گلاس پارلیان تفاوت وجود دارد.
• ازنظر درخشانی ، براقیت و صاف تر بودن پلی گلاس پارلیان بوضوح برتر و قوی تر می باشد.
• پلی گلاس پارلیان مقاومت در مقابل خش و خش پذیری بالاتری نسبت به هایگلاس براق دارد. محصولات هایفینیتی نسبت به تغییرات رنگ، دما و نور مقاومت بیشتری از هایگلاس با روکش MDF براق را دارد.
• پلی گلاس پارلیان بسیار شفاف تر و صاف تر تولید می شود اما در هایگلاس سطح دارای موج می باشد.
• در تولید ام دی اف پارلیان رنگ ام دی اف بسیار شفاف تر و غلیظ تر از هایگلاس می باشد اینهم بدلیل پروسه تولید متفاوت می باشد.
• پروسه تولید پلی گلاس کپارلیان پیچیده تر و لاکچری تر می باشد و در نتیجه برای مصارف خاص استفاده می گردد.

ویژگی‌های پارلیان :

• براق‌تر و شفاف‌تر از هایگلاس است.
• تنوع طرح و رنگ بالایی دارد.
• مقاومت بالایی در برابر خط و خش و ضربه
• پایداری رنگ در برابرا نور
• تغییرات دما بسیار مقاوم هستن.
• به دلیل داشتن لایه‌ پوششی ضخیم و مرغوب،دربرابر تغییر شکل و برآمدگی مقاوم‌تر هستند.
• دارای طرح‌های خاص

برای دریافت کاتولوگ پارلیان 2023 از لینک زیر استفاده نمایید.

پلی گلاس پارلیان

محصولات مشابه