پلی گلاس آرتونیس(ARTONIS)

پلی گلاس آرتونیس

ابعاد پلی گلاس آرتونیس:

ام دی اف آرتونیس
برند آرتونیس(ARTONIS)
مغزی ام دی اف خام خارجی (واناچای)
روکش آلمانی
نوع پلی گلاس ،پلی مات
طرح مات،براق
طول 280 سانتیمتر
عرض 122 سانتیمتر
ضخامت 16 میلیمتر
تعداد ورق در پالت 20
ساخت کشور ایران

با توجه به اینکه ورق ام دی اف پلی گلاس آرتونیس از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس مونتکس، ای جی تی ترکیه،هایگلاس لاریکس،هایگلاس آلکی و یا هایگلاس پانوتک می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

کالیته رنگ پلی گلاس آرتونیس:

ام دی اف پلی گلاس آرتونیس (ARTONIS) محصول کشور ایران با ام دی اف خام خارجی (واناچای) براق
پلی گلاس سی پلاس (C Plus) براق به دلیل تنوع در طرح و تکنولوژی بالای تولید و شفافیت روکش آلمانی، قطعا به زیبایی و ظرافت منزل شما می افزاید.استقامت و استحکام سی پلاس در نوع خود بی نظیر است.
از ویژگی های ورق های آرتونیس مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc آرتونیس به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.
همچنین این نوع ورق ها به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است. همچنین برای ساخت این نوع mdf از مواد قابل بازیافت استفاده می شود که این متریال را با محیط زیست سازگار کرده است. البته ورق پلی گلاس زمانی وارد چرخه طبیعت می شود که لایه های رویین آن به طور کامل از بین برود و مواد داخلی با اکسیژن و آب ترکیب شوند.

برای دریافت کاتولوگ پلی گلاس آرتونیس 2023از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف artonis

محصولات مشابه