ام دی اف فوق برجسته (سینکرونایز) تیسان

ام دی اف تیسان

مشخصات فنی ام دی اف فوق برجسته تیسان:

نام ام دی اف: تیسان / Tisan
ضخامت ام دی اف: 16 میلیمتر
عرض ام دی اف: 1220,183 میلیمتر
طول ام دی اف: 3660,2800 میلیمتر
تعداد ورق ام دی اف در پالت: 25 ورق

با توجه به اینکه ورق ام دی اف تیسان از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام همچون ام دی اف فرامیدد،ام دی اف ایزوفام،ام دی اف گرندوود،ام دی اف کایزر هیم،ام دی اف آلفا و ام دی اف پاک چوب که در این عرصه هستند می توان از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شد.

کاتالوگ رنگ ام دی اف تیسان

برند تیسان (Tisan)، ارائه دهنده ورق‌هایMDF ملامینه سینکرونایز (طرح و برجستگی هماهنگ) با کاغذ آلمانی، رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد.

ورق های سینکرونایز تیسان (Tisan) در واقع ورق های ام دی اف ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .
ورق های سینکرونایز تیسان (Tisan) با هدف شبیه سازی چوب طبیعی طراحی و تولید شده اند و محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
برای اینکه این امر امکان پذیر باشد باید از مرغوبترین مواد اولیه ، پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید استفاده کرد که هر شرکتی توانایی آن را ندارد .
در تولید ا ورق های تیسان (Tisan) از کاغذ های شات دکور آلمان استفاده میشود و به همین جهت برند هایمچ بیشترین شباهت به چوب طبیعی را دارد.ورق های هایمچ به وسیله خطوط ( Wemhoner ) آلمان به صورت دو رو همزمان تولید میشوند به همین دلیل ذره ای تفاوت و جا به جایی در بین خطوط و طرح وجود ندارد. حال آنکه عمده برندهای موجود در بازار بصورت دستی و نه با لیزر، منطبق میشوند و به همین دلیل اختلاف بین طرح و گره دارند . همچنین دو روی این ورقها در طی دو مرحله پرس میشوند که موجب میشود به مرور زمان این ورق دچار خمیدگی و تاب برداشتن شود.ورق های هایمچ از نمونه های مشابه خود در بازار حداقل 2 کیلوگرم سنگین تر می باشند و دارای بالاترین تراکم مغز ام دی اف در بازار هستند.
ورق های سینکرونایز تیسان (Tisan) به وسیله پرس های ملامینه تولید میشوند با این تفاوت که در این دستگاه ها از لیزر برای هماهنگ شدن کاغذ و MDF استفاده میشود و در نتیجه محصول نهایی مشابه چوب طبیعی خواهد بود.
در سبد رنگی تیسان، تعداد 2 فینیش با 10 رنگ خاص وجود دارد که سایر برند های بازار آنها را ندارند و توانایی تولید آن را نیز ندارند. سری های Plus و X شامل این دسته می باشند.

ام دی اف طرح بتن تیسان

ام دی اف طرح بتن تیسان که سطحی برجسته و مقاوم و البته ظاهری جذاب دارد و استفاده از آن به زیبایی محیط آشپزخانه شما کمک زیادی می کند. ام دی اف طرح بتن تیسان بیشتر در فضاهای اداری و فروشگاهی کاربرد دارد. البته در فضاهای مسکونی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ام دی اف طرح بتن علاوه بر کابینت آشپزخانه محصولات چوبی دیگری از جمله میز پذیرش اداری، دیوارکوب و همچنین پارتیشن برای تفکیک فضا استفاده می‌شود. همچنین استفاده ترکیبی از ورق ام دی اف طرح بتن در کنار هایگلاس نیز از دیگر کاربردهای این نوع ورق است که زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت ورق ام دی اف تیسان

تولید ام دی اف تیسان در شهرک صنعتی عباس آباد با تجهیزات به روز ، باعث شده است که این محصول قابلیت رقابت بالایی با انواع مشابه وارداتی داشته باشد. از سوی دیگر با وجود تحریم های موجود و مشکلات مربوط به واردات، تولیدات شرکت هایی هم چون تیسان چوب ایرانیان” نیاز بازار ایران را با قیمت مناسب تری پوشش می دهد.

مزایا و قابلیت های ورق های ام دی اف تیسان نسبت به چوب طبیعی :

1. نداشتن محدودیت در ابعاد به مانند چوب طبیعی
2. قابلیت تولید در رنگ هایی که در چوب طبیعی موجود نیست
3. زن کمتر و قیمت مناسبتر در مقایسه با چوب طبیعی

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف فوق برجسته تیسان 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

 دانلود کاتولوگ ام دی اف فوق برجسته تیسان

محصولات مرتبط