ام دی اف بارشین (‌‌BARSHIN MDF)

ام دی اف بارشین

ابعاد ام دی اف بارشین:

نام ام دی اف : بارشین / BARSHIN
ضخامت ام دی اف: 18 میلیمتر
عرض ام دی اف :1220 میلیمتر
طول ام دی اف: 2800 میلیمتر
تعداد ورق ام دی اف در پالت: 20 ورق

ام دی اف بارشین سری TopX با ابعاد ۱۲۲*۲۸۰ و صخامت ۱۸ میل محصول کشور ایران با مشارکت نیمن آلمان می باشد و در سه گروه چوب ،بتن و آهن تولید می شود.این محصول دارای مغزی ام دی اف کاستامانو ترکیه و روکش آلمان می باشد.
ام دی اف Top Matt بارشین در ۴ رنگ سفید،کرم،آنترازیت و مشکی تولید می شود. استقامت و استحکام سی بارشین در نوع خود بی نظیر است.

با توجه به اینکه ورق ام دی اف بارشین از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون هایگلاس مونتکس، ای جی تی ترکیه،هایگلاس لاریکس،هایگلاس آلکی و یا هایگلاس پانوتک می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

کالیته رنگ ام دی اف بارشین:

ام دی اف بارشین دارای تکنولوژی آنتی فینگر و روکش آلمانی، زیبایی و ظرافت دوچندان به ام دی اف می دهد.
از ویژگی های ورق های mdf بارشین مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc بارشین به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.

همچنین این ورق ها به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این ام دی اف متضمن کیفیت آن است. همچنین برای ساخت این ام دی اف از مواد قابل بازیافت استفاده می شود که این متریال را با محیط زیست سازگار کرده است.

ویژگی های ام دی اف تاپ مات بارشین :

• سوپر مات
• ۲رو
• مقاوم در برابر خط،خش و اثر انگشت
• اقتصادی

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف سی پلاس از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف پاک چوب 2021

محصولات مشابه