ام دی اف ملامینه ایزوفام (ISOFAM MDF)

ام دی اف هایگلاس ایزوفام،قیمت هایگلاس ایزوفام ،قیمت ورق mdf ایزوفام,قیمت ورق ایزوفام,نمایندگی فروش ایزوفام

مشخصات فنی ام دی اف ایزوفام:

نام ام دی اف:ایزوفام / Isofam
ضخامت ام دی اف: 16 میلیمتر
عرض ام دی اف:3660 میلیمتر
طول ام دی اف: 1830 میلیمتر
تعداد ورق ام دی اف در پالت: 31 ورق

ام دی اف ملامینه ایزوفام متشکل از ام دی اف خام تایلندی (واناچای،سیام،ادونس) و کاغذ طرح دار آغشته به رزین با ابعاد گوناگون بوده ، که در دما و فشار بسیار بالا پرس میشوند .روکش ورق ام دی اف ایزوفام بر اساس بافت های زیبا پوشانده شده که حسی خوب برای محیطی گرم و صمیمی فراهم می نماید . ابعاد ورق ام دی اف ایزوفام 183*366 با ضخامت 16 میل می باشد. کیفیت ام دی اف ایزوفام بسیار بالاست بطوریکه با ام دی اف های ساخت کشور ترکیه برابری می کند.
شرکت ایزوفام ایران (ISOFAM) یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان ورق های ام دی اف در بین شرکتهای تولید کننده ام دی اف می باشد. ویژه گی های پویا ، طبیعی بودن رگه های چوب و تعامل میان حس بصری و لمسی کاربر در این محصول زمانی شاخصه ویژه تری به خود می گیرد که نقش نورپردازی در بازی نور و سطح بر روی بافت این ام دی اف جلوه ای انحصاری به محصول تولید شده می بخشد.همین ویژه گی سبب شده دریافت حس مستقیم از طبیعت به زیبایی عناصر مبلمان و دکوراسیون داخلی ساخته شده با ایزوفام بیافزاید و نگاه طراحان داخلی را برای استفاده از این محصول به خود جلب می کند.

ویژگیهای ورق ام دی اف ایزوفام:

• در ورق ام دی اف ایزوفام به مرور زمان تغییر رنگ ایجاد نشده که خود باعث تولید عمر این ورق ها می باشد.
• MDF ایزوفام در برابر سختی مقاوم بوده تا حدی که می توانید با یک اسکاچ اسفنجی سطوح این ورق را بدون خراش تمیز کنید.
• لبه های ورق ایزوفام بدون درز بوده که باعث جلوگیری از نفوذ آب می شود.
• ورق ام دی اف ایزوفام استاندارد مقاومت در برابر گرمای خشک را دارا می باشد.
• ام دی اف ایزوفام دارای استاندارد مقاومت در برابر مایعات سرد می باشد.
قیمت ام دی اف ایزوفام نسبت به بقیه ام دی اف های ساخت ایران بالاتراست. قیمت ورق ایزوفام به دلیل کیفیت بالا تقریبا با ام دی اف های ترکیه ای برابری می کند و جز برندهای لاکچری در ایران به حساب می آید. به دلیل تغییراتی در بازار ارز قیمت ورق ام دی اف ایزوفام رو زانه اعلام می شود.

محصولات مرتبط