شرکت ام دی اف ایزوفام

ام دی اف هایگلاس ایزوفام،قیمت هایگلاس ایزوفام ،قیمت ورق mdf ایزوفام,قیمت ورق ایزوفام,نمایندگی فروش ایزوفام
 • نام مدیر :

  عبدالله صالح‌نیا

 • ایمیل مدیر :

 • مسئول فروش :

 • ایمیل مسئول فروش :

  salesdep@isofam.ir
 • تلفن :

  77657613-14

 • فکس:

  77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  تهران ، بلوار قیطریه ، پلاک 38

 • آدرس سایت :

  www.isofam.ir
 • رزومه :

  شرکت ایزوفام در سال ۱۳۶۲ با هدف فعالیت در امر ساخت و تولید مواد و مصالح ساختمانی ، در تهران شروع به فعالیت نمود . با توجه به سابقه و تجربه طولانی در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی ، با سرمایه گذاری در این بخش از صنعت ساختمان و افتتاح کارخانه تولید ام دی اف و نئوپان ملامینه ، در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت و تولید نمود .
  ام دی اف ملامینه ایزوفام شامل ام دی اف خام و کاغذ طرح دار آغشته به رزین با ابعاد گوناگون بوده ، که در دما و فشار بسیار بالا پرس میشوند . ابعاد ام دی اف ایزوفام 183*366 سانتیمتر می باشد.ضخامت هر ورق ام دی اف 16 میلیمتر است و ضخامت 8میلیمتر و 25 میلیمتر فقط در حجم پالت و در صورت سفارش ساخته میشود.قابل ذکر است که شرکت ايزوفام ، داراي پروانه استاندارد ملي ايران ، در زمينه توليد اين محصول ميباشد.
  نئوپان ایزوفام شامل نئوپان خام و کاغذ طرح دار آغشته به رزین ملامین در ابعاد گوناگون بوده که در دما و فشار بسیار بالا پرس میگردند . قابل ذکر است که شرکت ايزوفام ، داراي پروانه استاندارد ملي ايران ، در زمينه توليد اين محصول ميباشد.
  ام دی اف هایگلاس ایزوفام شامل ام دی اف خام با روکش پی وی سی ، در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا بوده که با ابعاد1/6*280*122سانتیمتر تولید می گردد.
  نوار لبه PVC ایزوفام در انواع تک رنگ ، طرح چوب و براق با کیفیت بسیار مرغوب در ضخامت های 1 و 2 میلی متر و عرضهای 19، 21، 28، 35 ، 54 میلیمتر و سایر سایز های درخواستی مورد نیاز صنایع چوب کشور تولید میگردد قابلیت ویژه نوار لبه ایزوفام تطبیق رنگ بی نظیر ورق ها با نوار های تولیدی بوده که در نتیجه ، مصنوعات چوبی تولید شده با این محصولات از لحاظ هما هنگی رنگ رویه و مقاطع قطعات ، زیبایی چشمگیری خواهند داشت .شرکت ایزوفام قادر است با توجه به امکانات موجود در خطوط تولید نوار لبه خود ، برای انواع طرح های مورد نیاز مشتریان ، بر اساس طرح و رنگ دلخواه ایشان ، نوار لبه مورد نیاز را تولید نماید .
  پارکتهای ایزوفام به صورتهای مختلف در طرحها و رنگهای متفاوت و متنوع تولید میگردند . جنس این کفپوشها با وزن مخصوص بالا ، از اچ دی اف(High Density Fiber)بوده و شامل لایه های : متعادل کننده ، اچ دی اف ، کاغذ طرح دار آغشته به رزین و لایه ضد خش و پوشش نگهدارنده بوده ، که براساس فناوری روز اروپا در طرح ها و رنگ های مختلف در کارخانه ایزوفام تولید می گردد .
  کاغذ آغشته به رزین ملامین ایزوفام شامل کاغذ طرح دار بوده که در طول مسیر تولید ، به رزین ملامین آغشته شده و در تونل حرارت پخت میگردد ، تا آماده پرس بر روی انواع نئوپان و ام دی اف گردد .

محصولات ام دی اف شرکت ایزوفام

هایگلاس ایزوفام

ام دی اف سینکرونایز شرکت ایزوفام


برای دریافت کاتولوگ ام دی اف ایزوفام از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کاتولوگ محصولات