ام دی اف ویسپان (VISSPAN)

ام دی اف هایگلاس ویسپان

ابعاد ورق ویسپان :

ام دی اف ویسپان
برند ویسپان(VISSPAN)
مغزی ام دی اف واناچای تایلند و کاستامانوی ترکیه
نوع هایگلاس و ملامینه
طرح برجسته،برفی،براق
طول ۲۸۰ سانتیمتر
عرض ۲۱۰،۱۸۳ سانتیمتر
ضخامت ۸،۱۶،۲۵ میلیمتر
تعداد ورق در پالت ۲۵
ساخت کشور ایران

با توجه به اینکه ورق ام دی اف ویسپان از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پاک چوب،ایزوفام ، ای جی تی ترکیه ،آلکی،ام دی اف کایزر هیم و یا ام دی اف سی پلاس می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

سمپل ام دی اف ویسپان :

ام دی اف ویسپان(Visspan)، با روکش های هایگلاس و ملامینه برندهای معتبر اروپایی و مغزی ام دی اف واناچای تایلند و کاستامانوی ترکیه می باشد.
محصولات شرکت روجین پایا (ویسپان) در چند گروه های زیرعرضه می شود :

• ام دی اف وینا
• ویسپان پرایم
• ویسپان کلاسیک
• ویسپان لوکس
• ویسپان سلکت
• ویسپان دیسکاوری

ام دی اف ویسپان لوکس که از دسته سوپر گلاس‌های ویسپان هستند اعم از مات و براق در قالب دو گروه ۳۰ تایی و در ۶۰ رنگ که شامل رنگهای ساده ، طرح اکلیلی ، طرح‌های فانتزی، روکش‌های طرح سنگ و روکش طرح بتن هستند و با ابعاد منحصر به فرد ۱٫۸۳*۲٫۸۰ و با ضخامت های ۲۵,۱۸,۱۶,۸ به بازار عرضه میگردد.
ام دی اف ملامینه ویسپان شامل طرح های سنگ و سالید متالیک است که با روکش (مات) و با ابعاد ۱٫۸۳*۲٫۸۰ و با ضخامت ۱۶ میلیمتر تحت عنوان “ویسپان دیسکاوری” به بازار عرضه می شوند.گستردگی وتنوع رنگ های این مجموعه ، به کاربران امکان خلق فضایی مدرن و نوآورانه را خواهد داد.
روکش‌های ام دی اف طرح چوب ویسپان که ازگذشته با نام تجاری” وینا ” در بازار ایران به لحاظ کیفی و تنوع در جایگاه مناسبی قرار دارد ، در حال حاضر با حفظ رنگ‌های پرفروش و پر استفاده قبلی ، اقدام به افزودن رنگ های روز دنیا در صنعت تولید روکش ام دی اف نموده است .
روکش‌های ام دی اف ملامینه و هایگلاس ویسپان شامل ۲۸ رنگ فانتزی سالید و طرح‌دار است که با دو کروم پلیت “مات” و “کتان” و با ابعاد منحصر به فرد ۱٫۸۳*۲٫۸۰ و با ضخامت‌های ۲۵,۱۸,۱۶, با عنوان “ویسپان پرایم” به بازار عرضه می‌‌شود.
گروه پرایم ویسپان طرح های تک رنگ و بافت دار، متناسب با سلیقه های گوناگون امکان اجرای طراحی محصولات مدرن و تولید مبلمان و دکوراسیون متفاوت را ایجاد می نماید. پرایم در حالت استاندارد با سطح یک رو کتانی ویک رو آلوتکس ارائه می شود.

داشتن دکوراسیون با جنس MDF ولی با ظاهر سنگ یا فلز، با طرح های ویسپان دیسکاوری امکان پذیر می شود. طرح های انتخاب شده برای گروه دیسکاوری به حدی واقعی است که بینده به هیچ وجه متوجه چوبی بودن آن نمی شود. این گروه با روکش استاندارد دو رو آلوتکس ارائه می شود .

گروه کلاسیک ویسپان مجموعه ای ازطرح های چوب خوش رنگ و خوش طرح است که با ترکیب آنها با سطح برجسته چوبی احساس چوب طبیعی در بیننده ایجاد می شود. ام دی اف ویسپان کلاسیک شامل طرح چوب تیره و طرح چوب روشن با بافت و طرح زیبا ، همچنین در این مجموعه طرح ‌های آوانگارد طوسی را نیز موجود می باشد.
محصولات دیگر ام دی اف ویسپان کلاسیک، ورق‌های سفید ساده با فینیش صابونی براق یا برفی است که در اندازه ۳۶۶۰ در ۱۸۳۰ میلیمتر و با ضخامت ۱۶ میلیمتر ارائه می شود.

گروه سلکت ویسپان برای رضایت سلیقه های خاص در نظر گرفته شده است.طرح های چوب، تک رنگ و متالیک این مجموعه ، از میان طرح های منابع معتبر اروپایی انتخاب شده اند .

گروه لوکس ویسپان محصولات با روکش لاک UV ، شامل رنگ های ساده، اکلیلی، طرح های فانتزی و سنگ است.

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف ویسپان 2023 از لینک زیر استفاده نمایید.

 دانلود کاتولوگ ام دی اف ویسپان

محصولات مشابه