ام دی اف ویسپان (VISSPAN)

ام دی اف هایگلاس ویسپان

مشخصات فنی ام دی اف ویسپان :

نام ام دی اف: ویسپان/ VISSPAN
ضخامت ام دی اف: 8،16،18،25 میلیمتر
عرض ام دی اف:1830 میلیمتر
طول ام دی اف: 2800 میلیمتر
تعداد ورق ام دی اف در پالت: 25 ورق

با توجه به اینکه ورق ام دی اف ویسپان از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پاک چوب،اشک،ایزوفام ،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

ام دی اف های ملامینه ویسپان شامل طرح های سنگ و سالید متالیک است که با روکش (مات) و با ابعاد ۱٫۸۳*۲٫۸۰ و با ضخامت ۱۶ میلیمتر تحت عنوان “ویسپان دیسکاوری” به بازار عرضه می شوند.گستردگی وتنوع رنگ های این مجموعه ، به کاربران امکان خلق فضایی مدرن و نوآورانه را خواهد داد.
روکش‌های ام دی اف طرح چوب ویسپان که ازگذشته با نام تجاری” وینا ” در بازار ایران به لحاظ کیفی و تنوع در جایگاه مناسبی قرار دارد ، در حال حاضر با حفظ رنگ‌های پرفروش و پر استفاده قبلی ، اقدام به افزودن رنگ های روز دنیا در صنعت تولید روکش ام دی اف نموده است .روکش‌های ام دی اف ملامینه و هایگلاس ویسپان شامل ۲۸ رنگ فانتزی سالید و طرح‌دار است که با دو کروم پلیت “مات” و “کتان” و با ابعاد منحصر به فرد ۱٫۸۳*۲٫۸۰ و با ضخامت‌های ۲۵,۱۸,۱۶, با عنوان “ویسپان پرایم” به بازار عرضه می‌‌شود.
به کار گیری فناوری به روز ، استفاده از مواد اولیه با کیفیت اروپایی و بهره گیری از متخصصان با دانش و مجرب موجب گردیده تا این محصول ویسپان ، به سرعت قابلیت جایگزینی محصولات مشابه خارجی با قیمت مناسب و رقابتی را داشته باشد. گستردگی وتنوع رنگ های این مجموعه ، به کاربران امکان خلق فضایی مدرن و نوآورانه را خواهد داد.

محصولات مشابه