انواع صفحه کابینت

مشخصات کلی صفحه کابینت :

صفحه کابینت به متریالی که بر روی کابینت زمینی یا جزیره یا اُپن قرار میگیرد گفته می شود.
صفحه کابینت های موجود در بازار ایران به صورت زیر است:

صفحه کابینت چوب


صفحه کابینت ام دی اف،روکش HPL


صفحه کابینت ام دی اف،روکش ملامینه


صفحه کابینت نئوپان،روکش HPL


صفحه کابینت اس پی ال(SPL)


صفحه پلی وود (POLY WOOD) روکش اچ پی ال


صفحه کابینت سنگ مصنوعی کورین


صفحه کابینت سنگ مصنوعی کوارتز


صفحه کابینت سنگ مصنوعی مارمونایت

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانآسیا چوب البرز77657613-4آسیا چوب البرز
تهرانتجهیزات آشپزخانه مدرن77657613-4
تهرانسرو77657613-4
تهران11077657613-4
تهرانداستانی77657613-4
تهرانرزوپال77657613-4

صفحه کابینت پلی وود (polywood)

ضخامت شاخه صفحه کابینت با مغز پلی وود ۳۲ میل و ۴۸ میل طول شاخه صفحه کابینت با مغز پلی وود بسته به نوع روکش ۳۶۶ سانت ( ۳ متر و ۶۶ سانت) و ۴۱۰ سانت ( ۴ متر و ۱۰ سانت ) عرض شاخه صفحه کابینت با مغز پلی وود ۶۰ سانت و ۶۵ سانت.

خواص صفحه کابینت پلی وود

• صد در صد ضد آب
• مقاوم در برابر ضربه
• ضد آفتاب
• ضد مواد شیمیایی
• آنتی باکتریال
• مقاوم در برابر آتش
• عایق صدا
• دوستدار محیط زیست

مشخصات فنی:

صفحه کابینت بیشترین سطحی است که در تماس با آب قرار دارد؛ به همین دلیل اجزاء تشکیل دهنده آن باید از مقاومت بالایی در برابر آب برخوردار باشد؛ روکش های اچ پی ال که مقاومت بالایی در برابر آب و خراش به وسیله اشیاء نوک تیز دارد. برای کابینت مناسب است. بر همین اساس معمولاً صفحات نئوپان که دارای مقاومت کم در مقابل آب و حرارت هستند پیشنهاد نمی شود .
درباره صفحات ام دی اف با روکش ملامینه هم باید گفت که این صفحات به دلیل روکش ملامینه دارای خش پذیری و فرسایش زود هنگام است و برای کابینت مناسب نیست؛ بنابراین بهترین پیشنهاد برای انتخاب صفحه کابینت همان صفحات ام دی اف 32 میل با روکش اچ پی ال است که از لحاظ کیفیت و مقاومت در برابر آب و خراشیدگی به وسیله اشیاء نوک تیز قابل اطمینان است.
اخیراً یکی از شرکت های ایرانی نیز محصول جدیدی تحت عنوان پلی وود به بازار کابینت عرضه کرده که از چوب و پلاستیک ساخته شده و برخلاف کابینت، دوبل نبوده و به صورت یک لایه در ضخامت های 32_ 45 میلیمتر تولید می شود و از این نظر، نسبت به صفحه ام دی اف با مشکل جدا شدن دوبل لایه ها مواجه نخواهد شد و در برابر رطوبت نیز دارای مقاومت و طول عمر بیشتری است. از مشخصات دیگر این محصول می توان به بدون درز بودن نامحدود بودن در ابعاد، قابلین تعمیر، مقاوم در برابر آتش رطوبت و مواد شیمیایی، خاصیت آنتی باکتریال، وزن سبک، ضد لک و بهداشتی بودن اشاره کرد که به نظر می رسد محصولی کامل و ایده ال را تشکیل می دهد.
صفحه تمام اکرالیک سنگ مصنوعی، نوع دیگر ار صفحات روی کابینت است که اخیراً به بازار آمده و به دلیل اینکه از مواد مصنوعی ساخته شده، دارای طرح و تنوع رنگی زیادی است. از مزایای قابل توجه این صفحات می توان یکپارچه بودن و عدم وجود درز در سطح آن را نام برد. همچنین، شکل پذیری بسیار زیاد این محصول، ارائه طرح های متنوع از سوی و طراحان را میسر کرده است.

قیمت انواع صفحه کابینت ،صفحه روي كابينت hpl ، قیمت صفحه کابینت کورین،قیمت صفحه کابینت پلی وود