پلی گلاس آرتا -گلوس تکس(هایفینیتی)

پلی گلاس آرتا -گلوس تکس(Glosstex)

مشخصات فنی هایگلاس آرتا – گلوس تکس:

نام هایگلاس: گلوس تکس(هایفینیتی)/ Glosstex
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1830 میلیمتر
طول هایگلاس: 3660 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

با توجه به اینکه ورق هایگلاس آرتا – گلوس تکس(glosstex) ایران از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون رها آلمان، نیمن آلمان،آلویک اسپانیا،لامی گلاس ترکیه،هایگلاس ایشیک ترکیه و یا پلی گلاس گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

شرکت آرتا بدلیل استقبال خوبی که از محصولات ملامینه این شرکت بعمل آمد تصمیم به تولید ورقهای براق درسایز بزرگ گرفت که حاصل نهایی آن محصول پلی گلس گلوس تکس (هایفینیتی) می باشد.این نوع ورق­ ها دارای خصوصیات برجسته بوده که از جمله ویژگی­ های آن می­ توان به شفافیت و درخشندگی بالا و ضدخش بودن آن اشاره کرد. انعکاس نور ورق­ ها و خاصیت شیشه ­ای آن بسیار چشم نواز و با داشتن رنگ­ های متنوع و براق محیطی جذاب و دلچسب ایجاد می ­نماید.

گلوس تکس (هایفینیتی) با پیشرفته ترین تجهیزات و بروزترین فناوری روز دنیا در اندازه های متفاوت1830*3660 و 1220*2800 میلیمتر و با ضخامت 8 تا 32 میلیمتر تولید می شود.
درخشندگی و براقیت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر نور آفتاب از دیگر ویژگی های گلوس تکس (هایفینیتی) می باشد.
در این شرکت گلوس تکس (هایفینیتی) در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود.

تفاوت هایگلاس با روکش PVC و گلوس تکس (هایفینیتی):

فرایند کانسروژن به سبب مضراتی که برای سلامت و محیط زیست دارد درکشورهای اروپایی دیگر تولید نمی شوند این فرایند همان فرایند تولید محصولات هایگلاس با روکش های pvc که به هایگلاس معروف شده ، می باشد.
1. گلوس تکس (هایفینیتی) تفاوت فاحشی از نظر براق بودن و آینه ای بودن با هایگلاس دارد.
2. درتولید هایگلاس از چسب پلی اورتان استفاده می شود که چسباندن PVC به ام دی اف با این سیستم مسبب عمرکوتاه محصول می شود زیرا دراثر گرما و سرما به مرور زمان حالت چسبندگی خود را از دست می دهد.
3. مقاومت در مقابل خش و خراشیدگی و ضربه گلوس تکس (هایفینیتی) بسیار بالاتر از هایگلاس است زیرا سطح pvc پلاستیکی از جنس گریدهای نرم است .
4. طول عمر و دوام محصولات هایفینیتی بیش از هایگلاس با روکش PVC می باشد.

تفاوت گلوس تکس (هایفینیتی) با هایگلاس روکش MDF براق:

تولید ام دی اف پلی گلاس با ام دی اف ملامینه و هایگلاس تفاوت زیادی دارد. در تولید ام دی اف ملامینه و هایگلاس از روش مشابه هم تولید می شود با این فرق که در هایگلاس یک لاینه آینه ای استفاده می شود. اما در تولید گلوس تکس (هایفینیتی) تفاوت وجود دارد.
1. ازنظر درخشانی ، براقیت و صاف تر بودن گلوس تکس (هایفینیتی) بوضوح برتر و قوی تر می باشد.
2. گلوس تکس (هایفینیتی) مقاومت در مقابل خش و خش پذیری بالاتری نسبت به هایگلاس براق دارد. محصولات هایفینیتی نسبت به تغییرات رنگ، دما و نور مقاومت بیشتری از هایگلاس با روکش MDF براق را دارد.
3. ام دی اف گلوس تکس (هایفینیتی) بسیار شفاف تر و صاف تر تولید می شود اما در هایگلاس سطح دارای موج می باشد.
4. در تولید گلوس تکس (هایفینیتی) رنگ ام دی اف بسیار شفاف تر و غلیظ تر از هایگلاس می باشد اینهم بدلیل پروسه تولید متفاوت می باشد.
5. پروسه تولید گلوس تکس (هایفینیتی) پیچیده تر و لاکچری تر می باشد و در نتیجه برای مصارف خاص استفاده می گردد.

محصولات مشابه