هایگلاس فرامید

mdf فرامید،ام دی اف فرامید

ابعاد هایگلاس فرامید:

هایگلاس فرامید
برند فرامید(FAROMID)
مغزی ام دی اف خام کاستامانو ترک
روکش هانوا کره
طرح براق،مات
طول ۲۸۰ سانتیمتر
عرض ۱۲۲ سانتیمتر
ضخامت ۱۶ میلیمتر
تعداد ورق در پالت ۲۰
ساخت کشور ایران

هایگلاس فرامید (FAROMID) با تنوع رنگ های زیبا درایران تولید می شود و دربرابر رطوبت و ضربه مقاومت خوبی را داراست.ابعاد ورق هایگلاس فرامید 122*280 سانتیمتر با ضخامت 16 میلیمتر می باشد.همچنین روکش باکیفیت ام دی اف های گلاس فرامید باعث مقاومت دربرابرهرگونه تغییر رنگ براثر نورخورشید و… می باشد. ورق هایگلاس نوعی ام دی اف باروکش نوعی پلاستیک به نام پلکسی گلاس است که مثل شیشه شفاف عمل می کند با این تفاوت که از شیشه سبک تر و محکم تر است .
از دیگر ویژگی های ورق هایگلاس فرامید مقاومت در برابر خراش است به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود.
لازم به ذکر است منظور از ضد خط وخش بودن های گلاس فرامید یعنی اینکه اگر آن را با اسکاچ تمیز کنیم هیچ آسیبی نمی بیند .
ورق فرامید در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد. دلیل مقاومت بالاتر هایگلاس در مقایسه با ام دی اف، نوع روکش این ورق هاست که از جنس پلی گلاس است. این روکش ها در برابر آب آسیبی نمیبینند. ورق فرامید تا زمانیکه روکش روی آنها آسیب ندیده باشد، در برابر رطوبت مقاوم هست.
روکش pvc هایگلاس فرامید به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.
همچنین این های گلاس به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است.
همچنین برای ساخت این نوع mdf از مواد قابل بازیافت استفاده می شود که این متریال را با محیط زیست سازگار کرده است.
ورق های هایگلاس اکثرا یک رو بوده که روی ورق باسلفون پوشانده شده است و پشت ورق ظاهری سفید رنگ و از جنس ملامین و کاغذ است.نوع با کیفیت آن خوب و نوع بی کیفیت آن هنگام برش دچار لب پریدگی می شود .هرچه جنس های گلاس بهتر باشد ماندگاری کابینت ها و کمدها نیز بیشتر خواهد بود .

کالیته رنگ هایگلاس فرامید:

ویژگی های هایگلاس فرامید :

• ۲رو
• دوام طولانی
• ثبات رنگ
• مقاوم در برابر خط،خش و اثر انگشت
• اقتصادی

محصولات مشابه