هایگلاس سنا

ام دی اف سنا

مشخصات فنی هایگلاس سنا:

نام هایگلاس: سنا/ Sana
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 25 ورق

هایگلاس سنا شامل 3 گروه است که این گروهها شامل کد 1 (ساده) ، کد2 (طرح چوب )، کد 3(اکلیلی و هولوگرام) ،می باشند.

با توجه به اینکه ورق هایگلاس سنا از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون ایزوفام،اشک،دکو پنل،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

روکشهای هایگلاس سنا (PETG) :

ساختار: فیلم پایه از جنس PETG یا پلی اتیلن ترفتالات گلایکل
کاربرد: لامیناسیون تخت
ابعاد : ضخامت ۳۵/۰ میلی متر- عرض ۱۲۵۰ میلی متر– طول رول ۲۲۰ متر

هایگلاس سنا از ام دی اف های خام خارجی (واناچای و پنل پلاس) با روکش سوپرهایگلاسی کره ای تولیدات می شود. سایز ورقهای هایگلاس سنا 280*122 با ضخامت 16میلی متر می باشد. تعداد ورق هایگلاس در هر پالت 25 ورق می باشد.
های گلاس سنا در سه گروه ساده،طرح چوب و هولوگرام عرضه می گردد.
هایگلاس سنا (Sana) ، با روکش پی وی سی کره ای UV دار ، در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد.
از مزیت های هایگلاس سنا ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس سنا چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ام دی اف هایگلاس سنا چوب ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.
از دیگر ویژگی های ورق های هایگلاس سنا مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc هایگلاس سنا به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.همچنین این نوع ورق ها یگلاس به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است.

محصولات مشابه