هایگلاس تیس چوب

شرکت تیس وود

مشخصات فنی هایگلاس تیس چوب :

نام هایگلاس: تیس چوب/ Tiss Wood
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 25 ورق

هایگلاس تیس چوب شامل 3 گروه است که این گروهها شامل کد 1 (ساده) ، کد2 (طرح چوب )، کد 3(اکلیلی و هولوگرام) ،می باشند.

با توجه به اینکه ورق هایگلاس تیس چوب از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون ایزوفام،اشک،دکو پنل،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

ام دی اف هایگلاس تیس چوب از ام دی اف خام،روکش پی وی سی براق و چسب پلی اورتان(PUR) تشکیل شده که با بکارگیری تکنولوژی مدرن و استفاده از ماشین آلات BARBERAN اسپانیا تولید میشود.روکش های بکار رفته منحصر به فرد آن از نوع پی وی سی هایگلاس کره ای دارای پوشش یووی(UV) بوده که سطح آن در برابر تغییر رنگ و خش مقاوم می باشد. هایگلاس تیس چوب در ابعاد 1220*1830*16 میلیمتر می باشد.
هایگلاس تیس چوب ساخت کشور ایران است. با توجه به اینکه ورق هایگلاس تیس چوب از زیبایی خاصی برخوردار هستند با ترکیب این رنگ ها می توانید از زیبایی و تنوع چشم نواز تری در طرح های اجرایی برخوردار شوید.
از مزیت های هایگلاس تیس چوب ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس اشک چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ام دی اف هایگلاس تیس چوب ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.
از دیگر ویژگی های ورق های هایگلاس تیس چوب مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc هایگلاس تیس چوب به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.همچنین این نوع ورق ها یگلاس به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است.

محصولات مشابه