هایگلاس تریا (TRIA )ترکیه

هایگلاس تریا ترکیه,Tria

مشخصات فنی هایگلاس تریا :

نام هایگلاس: تریا / TRIA
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

با توجه به اینکه ورق پلی گلاس تریا ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون رها آلمان، نیمن آلمان،آلویک اسپانیا، ای جی تی ترکیه و یا ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

ام دی اف هایگلاس تریا (TRIA) پنل های تزئینی و براق است که توسط روکش MDF با ضخامت 03/0 میلی متر پوشش داده شده است. طرف پشت پانل های MDF که جلوی آنها را با TRIA پوشانده اند با ورق سفید ملامینه پوشانده شده اند. ابعاد ورق تریا 280*122 سانتیمتر می باشد.
هایگلاس تریا (TRIA) محصول کارخانه کاستامانو ترکیه در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق و مات، با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد.
از ویژگی های ورق های هایگلاس تریا مقاومت در برابر خط و خش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش هایگلاس تریا به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.
ورق های هایگلاس تریا در برابر گرما و حرارت بالا مقاومت زیادی دارد و ورق های آن می توانند تا مدت زیادی ظاهر خود را در برابر گرما حفظ کند. البته این گفته به این معنا نیست که ام دی اف هایگلاس TRIA می تواند در برابر شعله مستقیم آتش مقاومت کند. به دلیل اینکه برای ساخت TRIA از مواد چوبی به صورت فشرده استفاده می شود، استقامت آن در برابر گرما و حرارت افزایش می یابد.
از دیگر مزیت های هایگلاس تریا ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. روکش شفاف و شیشه مانند هایگلاس TRIA ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.

همچنین این نوع ورق ها به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است. همچنین برای ساخت این نوع mdf از مواد قابل بازیافت استفاده می شود که این متریال را با محیط زیست سازگار کرده است. البته ورق لامی گلاس زمانی وارد چرخه طبیعت می شود که لایه های رویین آن به طور کامل از بین برود و مواد داخلی با اکسیژن و آب ترکیب شوند.

شرکت TRIA در سال 2015 تاسیس شد و سعی دارد بهترین خدمات و کیفیت را به مشتریان ارائه دهد. پایه و اساس شرکت تریا، خدمات با سطح بالا در بخش چوب، به ویژه محصولات ام دی اف با استانداردهای اروپا می باشد.
هایگلاس تریا TRIA با ابعاد
08*1220*2800 mm
16*1220*2800 mm
18*1220*2800 mm
و در سه گروه مختلف و 60 رنگ و طرح متفاوت موجود می باشد.

محصولات مشابه