ام دی اف ایگر اتریش (EGGER MDF)

ام دی اف ایگر اتریش،لمینت ایگر

مشخصات فنی ام دی اف ایگر

ام دی اف ایگر
برند ایگر(EGGER)
مغزی ام دی اف خام خارجی
نوع پلی گلاس و پلی مات
روکش اتریشی
طرح مات،براق
طول ۲۸۰ سانتیمتر
عرض ۲۰۷ سانتیمتر
ضخامت ۱۸ میلیمتر
تعداد ورق در پالت ۲۰
ساخت کشور اتریش

کالیته رنگ ام دی اف ایگر

از خصوصیات اصلی ام دی اف های تولیدی ایگر می توان به ضد خش، ضد باکتری و ضد اثر انگشت بودن آن ها اشاره نمود. همچنین زیبایی و تنوع رنگ های آن هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. ایگر اتریش با شعارهای پویایی، وفاداری، مسئولیت و اعتماد توانسته یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای ام دی اف را از آن خود نماید. ام دی اف ایگر اتریش در دو مدل براق و مات عرضه شده است که می توان با ترکیب آن ها به یک هارمونی زیبا و رویایی دست یافت. لازم به ذکر است که ام دی اف های ایگر اتریش مات به صورت دو رو می باشند و در درب ها یا نماهای دو طرفه به یک شکل و طرح می باشند و در نوع براق آن نیز در طرفه اصلی براق و در طرف داخل یا پشت کار به صورت مات می باشد.

مزایای ورق های MDF Egger می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

• در برابر خراش به مقدار زیادی مقاوم است تا حدی که می توانید با یک اسکاچ اسفنجی سطوح این ورق را بدون خراش تمیز نمایید.
• در ورق های ملامین و پلی گلس تولیدی شرکت ایگر اتریش به مرور زمان تغییر رنگ ایجاد نمی شود که خود باعث تولید عمر این ورق ها می باشد.
• لبه های این ورق بدون درز می باشند که باعث جلوگیری از نفوذ آب می شود.
• مقاومت در برابر سایش
• درخشندگی و براقی
• روکش ملامینه دوطرفه

ام دی اف ایگر اتریش هم به صورت براق وهم به صورت مات موجود است که از آنها می توان به صورت ترکیبی هم در کابینت آشپزخانه استفاده نمود. ام دی اف های ایگر اتریش مات ، دو رو می باشند .

ام دی اف پرفکت سنس مات ایگر – Eegger (پلی مات):

سری محصولات PM ایگر با کیفیت بسیار بالا و ظاهری فوق العاده زیبا از دیگر سطوح مشابه ، کاملاً متمایز است. ویژگی خاص ضد اثرانگشت در این اوراق از ایجاد هرگونه لک و چربی بر روی سطح ورق ممانعت به عمل آورده و تا حد چشمگیری نظافت مورد نیاز را کاهش می دهد. طرحهای گـرم و بـه روز و زیبـای ایـن اوراق تـاثیری عمیق بـر بیننده گذاشته و احسـاس خوشایندی ایجـاد می نماید.
ام دی اف سری مات قابل استفاده در فضای مدرن و امروزی است ، مقاوم در برابر خط و خش بدون نمایان کردن اثر انگشت
ام دی اف سری پلی مات ایگر دارای هشت رنگ ، دورو ، سایز 207 * 280 در 18 میلی متر قطر و همچنین دارای نوار ای بی اس فابریک است.

ام دی اف پرفکت سنس گلاس ایگر – Eegger (پلی گلاس):

سری محصولات PG ایگر به خاطر داشتن سطحی براق و حالتی سه بعدی به علت عمق، کاملاً چشمگیراست. تا به امروز موادی کاملاً گران قیمت مانند شیشه دارای چنین ویژگی هایی بوده اند. امروزه با توجه به قیمت پایین تر، و دوام بیشتر با قدرت میتوان از پرفکت سنس گلاس در کنار شیشه نام برد.
ام دی اف سری پلی گلاس ایگر دارای سطحی صاف و صیقلی می باشد ، که به دلیل براقیت بالا و انعکاس نور فضا را روشنتر و بزرگتر نشان می دهد.مجموعه ام دی اف گلاس ایگر دارای هشت رنگ ، دورو ، سایز 207 * 280 در 18 میلی متر قطر و همچنین دارای نوار ای بی اس فابریک است.

قیمت ام دی اف ایگر اتریش EGGER MDF

سری محصولات PS براق ایگر به خاطر داشتن سطحی براق و حالتی سه بعدی به علت عمق کاملاً چشمگیراست. ام دی اف گلس دارای سطحی صاف و صیقلی می باشد ، که به دلیل براقیت بالا و انعکاس نور فضا را روشنتر و بزرگتر نشان می دهد.مجموعه ام دی اف گلس ایگر دارای هشت رنگ ، دورو ، سایز 207 * 280 در 18 میلی متر قطر و همچنین دارای نوار ای بی اس فابریک است.
سری محصولات PS مات با کیفیت بسار بالا و ظاهری فوق العاده زیبا از دیگر سطوح مشابه کاملاً متمایز است. ویژگی خاص ضد اثرانگشت در این اوراق از ایجاد هرگونه لک و چربی بر روی سطح ورق ممانعت به عمل آورده و تا حد چشمگیری نظافت مورد نیاز را کاهش می دهد. طرحهای گـرم و بـه روز و زیبـای ایـن اوراق تـاثیری عمیق بـر بیننده گذاشته و احسـاس خوشایندی ایجـاد می نماید.
ام دی اف مات قابل استفاده در فضای مدرن و امروزی است ، مقاوم در برابر خط و خش بدون نمایان کردن اثر انگشت مجموعه ام دی اف مات ایگر دارای هشت رنگ ، دورو ، سایز 207 * 280 در 18 میلی متر قطر و همچنین دارای نوار ای بی اس فابریک است.
کابینت ام دی اف اتریشی یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین کابینت های آشپزخانه در سبک کابینت مدرن میباشد .منظوراز کابینت اتریشی نوع متریال مورد استفاده در این نوع کابینت آشپزخانه میباشد، که شامل ورق و یراق آلات آن میباشد و ربطی به سبک طراحی آشپزخانه ندارد.
منظور از ورق اتریشی در بازار ورق تولید شده توسط کارخانه ایگر اتریش است حتی ممکن است اصطلاح کابینت ایگر هم به گوش شما خورده باشد اما باید بدانید که کابینت ایگر و کابینت اتریشی یک سبک و نوعی خاص از کابینت نیستند و همان کابینت سوپرمات و کابینت هایگلاس هستند و صرفا کشور تولید کننده مواد اولیه آن کشور اتریش میباشد.

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف ایگر اتریش از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف ایگر

محصولات مشابه

لیست ام دی اف های خارجی