صفحه کابینت پاراکس (Parax)+کاتالوگ ۲۰۲۳

صفحه کابینت پاراکس

مشخصات فنی صفحه کابینت پاراکس :

صفحه کابینت پاراکس
نام محصول پاراکس(Parax)
مغزی نئوپان سبز رنگ
روکش HPL IMEX اسمارت ایتالیا
ردیوس ۴
نوع صفحه یک لب گرد و دو لب گرد
عرض ۶۰،۶۵،۷۵،۹۰،۱۲۰
ضخامت ۵ سانتیمتر
طول ۴۱۰ سانتیمتر
ساخت کشور ایران

با توجه به اینکه صفحه کابینت پاراکس از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار هستند  با  صفحه کابینت های صاحب نامی همچون صفحه کابینت نوا، صفحه کابینت چوبین فر، صفحه کابینت سرخ چوب، صفحه کابینت VMF رقابت کند.

کایته رنگ صفحه کابینت پاراکس:

صفحات کابینت پاراکس (PARAX) از ایتالیا و ترکیه وارد می‌شوند. مغز کار نئوپان سبز رنگ آن ضد آب می‌باشد. مونتاژ محصول در ایران انجام می‌شود. نوار لبه های کار نیز در ایتالیا کالر مچ شده و هم رنگ صفحه وارد می‌گردد. مغز کار نئوپان سبز اسمارت با ضخامت 50 میل می باشد.صفحات کابینت دو لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از دو سو آزاد باشند، این صفحات در طول ۴۱۰ سانتیمتر و عرضهای متنوع از۶۰ و65سانت در ضخامت 50 میل قابل سفارش و تولید می باشد.روکش کلیه صفحات کابینت پاراکس اسمارت ایتالیا می باشد. ضخامت روکش ها 0/6 میل می باشد.صفحات کابینت یک لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از یک سو به دیوار ختم میشوند قابل استفاده می باشد.
صفحه کابینت پاراکس (Parax) جایگزین مناسبی برای سنگهای طبیعی هستند که صفحه یک لب گرد بعنوان تاپس، دو لب گرد بعنوان اپن، صفحات با عرض های بالا برای سیستم مدرن آشپزخانه بعنوان جزیره و حتی میزهای کنفرانس استفاده میشود.
از ویژگی‌های این صفحات ضد آب بودن آن است. به دلیل چسب‌های PUR ضد آب استفاده شده و مغز نئوپان سبز رنگ HPL پاراکس ضد آب می‌باشد. در کنترل کیفیت محصول، صفحات چند روز در آب غوطه ور گردید و ضد آب بودن صفحات تایید گردید.
جهت بسته بندی محصول، از پلاستیک استفاده شده است. در هر بسته بندی، برند پاراکس بر روی بسته بندی چاپ گردیده است. همچنین در هر بسته بندی برای ابتدا و انتهای محصول که لبه ندارد، به اندازه 2 متر HPL همرنگ قرار داده شده است.

موارد مصرف صفحات HPL پاراکس شامل موارد ذیل می‌باشد:

• در صنعت آشپزخانه و کانترتاپ (کابینت آشپزخانه)
• اجرای نمای خشک
• زیباسازی و تزیین دیوارهای داخلی
• زیبا سازی داخل کابین آسانسور
• استفاده به عنوان کفپوش
• استفاده در صنعت سرویس چوب (مبلمان و میز)
• استفاده در صنعت خودروسازی
• قابلیت استفاده در صنعت واگن سازی
• در مراکز تجاری و صنعتی

برای دریافت کاتولوگ صفحه کابینت پاراکس 2022 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود صفحه کابینت پاراکس 2021

محصولات مشابه