صفحه کابینت سرخ چوب

صفحه کابینت سرخ چوب

مشخصات فنی صفحه کابینت سرخ چوب :

صفحه کابینت سرخ چوب
نام محصول سرخ چوب(Red wood)
مغزی مالزی یا آرین سینا (MDFخام)
روکش HPL گنتاش ترک(مات و براق)
ردیوس ۴
نوع صفحه یک لب گرد و دو لب گرد
عرض ۳۰،۳۵،۴۰،۴۵،۵۰-۱۲۰
ضخامت ۵،۶،۷ سانتیمتر
طول ۴۱۰ سانتیمتر
ساخت کشور ایران

صفحات کابینت سرخ چوب از ام دی اف درجه یک تایلند (وانا چای و …) و یا ام دی اف درجه یک مالزی تولید می گردد که البته در سری جدید تولید صفحه کابینت مغزی ایرانی آرین هم ممکن شده است. با ضخامت های مختلف ۳۲،۴۸ و ۶۴ میل می باشد که سطوح پانل های تولید شده با روکش HPL (فرمیکا) توسط ماشین آلات مدرن پست فرمینگ (انحنا دادن فرمیکا در قسمت لبه صفحات گرد شده) می شود.
صفحه کابینت ام دی اف دو لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از دو سو آزاد باشند، این صفحات در طول ۴۱۰ سانتیمتر و۳۶6سانتیمتر و عرضهای متنوع از۶۰ سانت الی 120 سانت در ضخامت ۳۲ , ۶۴,۴۸میل قابل سفارش و تولید می باشد.
روکش کلیه صفحات کابینت تولیدی سرخ چوب متعلق به شرکت گنتاش ترکیه می باشد. ضخامت روکش ها 0/5 میل می باشد.صفحات کابینت یک لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از یک سو به دیوار ختم میشوند قابل استفاده می باشد.
صفحات کابینت به روش پست فرمینگ تولید میشود که مغز صفحات از MDF معروفترین برندها، با ضخامت های مختلف ۳۲،۴۸ و ۶۴ میل می باشد که سطوح پانل های تولید شده با روکش HPL (فرمیکا) توسط ماشین آلات مدرن پست فرمینگ (انحنا دادن فرمیکا در قسمت لبه صفحات گرد شده) می شود. فرمیکا، نوعی روکش مصنوعی است که با بهره گیری از مواد مختلف، ویژگی های آن را بهبود داده اند از آن جمله: مقاومت به مواد لک کننده، مقاوم به نفوذ آب، مقاوم به حرارت تا ۱۸۰ درجه، ضد خش بدلیل استفاده از لایه نازکی اکسید آلومینیوم در سطح رویی فرمیکا. سرخ چوب مفتخر است به اینکه محصول صفحه کابینت را در رنگهای مختلف مات و براق با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارایه نماید.

برای دریافت کاتولوگ صفحه کابینت سرخ چوب 2021 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کاتولوگ صفحه کابینت سرخ چوب

محصولات مشابه