سنگ کورین تی بی اس (TBS)

تی بی اس (TBS)
 • مشخصات فنی سنگ کورین تی بی اس (TBS) :

  نام سنگ کورین: تی بی اس / TBS
  ضخامت سنگ کورین:12 میلیمتر
  عرض سنگ کورین:76 سانتیمتر
  طول سنگ کورین: 368 سانتیمتر

  مقاومت بالا در مقابل حرارت، رطوبت، لکه و تنش های روزانه بیش از سایر متریال ها از جمله سنگ طبیعی باعث میشود های مکس (TBS) متریالی با کاربردهای بسیار باشد.اجرای بدون درز و نداشتن خلل و فرج در سطح سنگ کورین های مکس (TBS) امکان رشد و تکثیر باکتری و قارچ را غیرممکن میسازد و متریالی آنتی باکتریال را به ارمغان می آورد. بر خلاف سایر متریال ها ، سنگ کورین های مکس (TBS) نیازی به روغن کاری، سیلر و … ندارد و همواره این قابلیت آنتی باکتریال را حفظ خواهد کرد.
  سنگ کورین تی بی اس (TBS) طول عمر بسیار بالایی دارد. خاصیت آنتی باکتریال، مقاومت حرارتی و شیمیایی و قابلیت ترمیم باعث شده این متریال همانند روز اول، سالیان سال در کمال زیبایی در محیط شما باقی بماند. سنگ کورین تی بی اس (TBS) به سادگی و با حرارت خم میشود و شکل میپذیرد و امکان اجرای پیچیده ترین طرح های 3 بعدی را فراهم میکند. با تی بی اس امکان اجراهایی فراهم میشود که پیش از این فقط رویا بوده است. بگذارید خلاقیت و ایده های شما بدون مرز به اجرا دربیاید و الهام بخش دیگران شود.
  با وجود شرایط نگهداری آسان و قابلیت ترمیم پذیری، فارق از اینکه مشکل خط و خش باشد یا ترک و یا لکه؛ تی بی اس میتواند به دست مجری متبحر به شکل روز اول بازگردد.

  مزایای سنگ کورین TBS :

  • TBS دارای مزایای خاصیت آنتی باکتریال می باشد.
  • TBS قابلیت ترمیم و بازسازی در صورت ایجاد آسیب و خط خش را دارد.
  • TBS قابلیت اجرای بدون درز و یکپارچه بواسطه چسب مخصوص و همرنگ را دارد.
  • TBS مزیت مقاومت بالا در مقابل حرارت، رطوبت را دارد

  محصولات مشابه