دیوارپوش پی وی سی استون پلاست

استون پلاست

مشخصات فنی دیوارپوش پی وی سی استون پلاست :

نام دیوارپوش: استون پلاست /Stone Plast
ضخامت دیوارپوش : 4 میلیمتر
عرض دیوارپوش :122 سانتی متر
طول دیوارپوش : 244 سانتی متر

شرکت دیوارپوش پی وی سی استون پلاست تولید کننده دیوارپوش های پی وی سی با طرح های منحصربفرد و زیبا درسایز 244*122 با ضخامت 4میلیمیتر می باشد. ازویژگی های بارز دیوارپوش پی وی سی استون پلاست میتوان به وزن کم و درصد بسیار کم پرت محصولات استون پلاست (در حمل و نصب) باعث بالا رفتن سرعت، دقت و کیفیت نصب و طبیعتاً کاهش هزینه های پروژه شما در مقایسه با سنگ های طبیعی ساختمانی و یا دیوار پوش های دیگر میگردد اشاره کرد.
استون پلاست بر خلاف سنگ های طبیعی در زمان نصب نیاز به بندکشی ندارد و پانل ها با چسب مخصوص به راحتی به بستر مسطح زیرین و به یکدیگر می چسبند و همین امر باعث ایجاد سطوح یکپارچه ای از نمای پانل های استون پلاست می شود (مانند سنگ های یکپارچه – slab).
جهت اجرای بهتر و تمیزتر و یا در صورت نیاز به ایجاد فواصل منظم و یا نامنظم در سطوح عمودی استون پلاست پیشنهاد ما استفاده از 2 نوع پکیج مختلف میباشد که اولین پکیج تشکیل شده از ابزارهای همگون محصول مانند نبشی ها و قرنیزهای طرح سنگ (با مقاطع متفاوت) و دومین پکیج پیشنهادی استفاده از ابزارهای کامل آلومینیومی اعم از نبشی ها، زهوارها و قرنیزهای مختلف رنگی میباشد که مطمئناً با قیمت های فوق العاده رقابتی در مقایسه با نمونه های سنگ طبیعی در کنار زیبایی و کیفیت، استفاده از خانواده محصولات استون پلاست را جذابتر می کند.
مقاوم بودن کلیه محصولات استون پلاست در برابر ضربه و همچنین بسیاری از ترکیبات شیمیایی مانند سولفور دی اکسید (بر خلاف سنگ های طبیعی).
به دلیل تراکم بالای لایه PVC پشت پانل های استون پلاست، این محصول مانع از انتقال حرارت و اتلاف انرژی در فضاهای داخلی میباشد ( برخلاف سنگ های طبیعی که خود ناقل حرارت میباشند).
طول عمر فوق العاده بالای این محصول، هزینه های نگهداری فضای شما را کاهش می دهد.
قیمت فوق العاده رقابتی با همه گونه های طبیعی سنگ های ساختمانی چه در خرید و چه در نصب باعث محبوبیت بالای استفاده از استون پلاست در مقام مقایسه با سنگ های ساختمان و دیوار پوش های دیگر میباشد.

مزایای دیوارپوش پی وی سی استون پلاست:

• پانل های دیوارپوش طرح سنگ استون پلاست جدیدترین تحول در زمینه صنایع ساختمانی ، مختص فضاهای داخلی .
• موجودی انبار با بیش از 20 نوع بافت و طرح از گونه های مختلف سنگ های ساختمانی از جنس PVC ، با لایه محافظ شفاف .
• بسیار نازک و سبک ( با ضخامت حدودی 4 میلیمتر و وزن تقریبی 7 کیلوگرم در واحد متر مربع ) در ابعاد 122×244 سانتی متر .
• با قابلیت برش و سوراخ کاری ، نصب سریع و آسان ( با چسب مخصوص ، بدون درز و بدون نیاز به بند کشی) .
• ارائه 2 نوع پکیج کامل از ابزار های مختلف اعم از نبشی ها ، زهوارها و قرنیزهای مکمل همگون محصول ( طرح سنگ – با مقاطع متفاوت ) و یا از جنس آلومینیوم رنگی (با مقاطع متفاوت ) .
• آنتی باکتریال ، با قابلیت نگهداری و نظافت بسیار آسان ، ضد ضربه ، مقاوم در برابر آب و رطوبت (با جذب آب کمتر از 0.5 %) ، مقاوم در برابر حرارت و حریق ، اسیدها و قلیاها .
• متریالی کاملاً بهداشتی ، سازگار با محیط زیست ، غیر سمی ، بدون نیاز به رنگ آمیزی و با قابلیت بازیافت .
• با قیمت فوق العاده رقابتی با سنگ های طبیعی ساختمان چه در خرید و چه در نصب

محصولات مرتبط