هایگلاس رویال پن(Royalpan)

قیمت هایگلاس رویال پن ،هایگلاس Royalpan،هایگلاس ایشیک ترکیه

مشخصات فنی هایگلاس رویال پن :

نام هایگلاس: رویال پن / royalpan
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

با توجه به اینکه ورق هایگلاس ای جی تی ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون رها آلمان، نیمن آلمان،آلویک اسپانیا،ای جی تی ترکیه،واریو ترکیه، لامی گلاس ترکیه و یا ایشیک ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

هایگلاس رویال پن (royalpan) با تکنولوژی پیشرفته منحصر به فرد ساخته شده است که با استانداردهای کیفی اروپا سازگار است. پنل های High Gloss ایجاد ترکیب های آرام و بی نظیری برای آشپزخانه، حمام، خانه، دفتر و دیگر پروژه های دکوراسیون می کنند. ام دی اف های گلاس رویال پن (royalpan)، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد.ورق هایگلاس رویال پن (royalpan)با رنگ ها و طرح های سه بُعدی ترکیب چشمگیری دارد.مکانی که طراحی می کنید، با رنگ های 3 بُعدی های گلاس رویال پن ، بُعدی متفاوت به دست آورده و به دلیل درخشش، چشم ها را به خود خیره خواهد کرد .های گلاس رویال پن (royalpan) تولید شرکت ایشیک ترکیه می باشد و در ابعاد 280*122با ضخامتهای 8،16،18 میلیمتر تولید می شود. روکش آن PVC هایگلاس می باشد. با توجه به اینکه ورق تولیدی رویال پن ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند با ترکیب این رنگ ها می توانید از زیبایی و تنوع چشم نواز تری در طرح های اجرایی برخوردار شوید.
هایگلاس رویال پن (royalpan) شامل 3 گروه است که این گروهها شامل کد 1 (ساده) ، کد2 (طرح چوب )، کد 3(اکلیلی و هولوگرام) ،می باشند.
از ویژگی های ورق های هایگلاس رویال پن (royal pan) مقاومت در برابر خط و خش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc هایگلاس رویال پن (royal pan) به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.همچنین این نوع ورق ها یگلاس به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است.
یکی دیگر از مزیت های ام دی اف های رویال پن ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه ام دی اف رویال پن چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ام دی اف رویال پن ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.

محصولات مشابه