ام دی اف هایگلاس اووگلاس (Evo Gloss)

Evo Gloss high gloss

مشخصات فنی هایگلاس اووگلاس:

نام هایگلاس: اووگلاس/ Evo gloss
ضخامت هایگلاس: 16 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2800 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

با توجه به اینکه ورق پلی گلاس لامی گلاس ترکیه از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون رها آلمان، نیمن آلمان،آلویک اسپانیا، ای جی تی ترکیه و یا ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

ام دی اف هایگلاس اوو گلاس(Evo Gloss) پنل های تزئینی و براق است که توسط روکش MDF با ضخامت 03/0 میلی متر پوشش داده شده است. طرف پشت پانل های MDF که جلوی آنها را با Evogloss پوشانده اند با ورق سفید ملامینه پوشانده شده اند. ابعاد ورق اووگلاس 280*122 سانتیمتر می باشد.
هایگلاس اووگلاس (Evogloss) محصول کارخانه کاستامانو ترکیه در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق و مات، با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد.
از ویژگی های ورق های هایگلاس اووگلاس مقاومت در برابر خط و خش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش هایگلاس اووگلاس به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.
ورق های هایگلاس اووگلاس در برابر گرما و حرارت بالا مقاومت زیادی دارد و ورق های آن می توانند تا مدت زیادی ظاهر خود را در برابر گرما حفظ کند. البته این گفته به این معنا نیست که ام دی اف هایگلاس Evogloss می تواند در برابر شعله مستقیم آتش مقاومت کند. به دلیل اینکه برای ساخت Evogloss از مواد چوبی به صورت فشرده استفاده می شود، استقامت آن در برابر گرما و حرارت افزایش می یابد.
از دیگر مزیت های هایگلاس اووگلاس ، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. روکش شفاف و شیشه مانند هایگلاس Evogloss ، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.

همچنین این نوع ورق ها به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است. همچنین برای ساخت این نوع mdf از مواد قابل بازیافت استفاده می شود که این متریال را با محیط زیست سازگار کرده است. البته ورق لامی گلاس زمانی وارد چرخه طبیعت می شود که لایه های رویین آن به طور کامل از بین برود و مواد داخلی با اکسیژن و آب ترکیب شوند.

محصولات مشابه