ام دی اف فوق برجسته خانه ام دی اف

صفحه کابینت خانه ام دی اف,MDF خانه ام دی اف

مشخصات فنی ام دی اف خانه ام دی اف

نام ام دی اف: خانه ام دی اف/ MDF House
ضخامت ام دی اف: 16 میلیمتر
عرض ام دی اف:1220 میلیمتر
طول ام دی اف: 1400 میلیمتر
تعداد ورق های ام دی اف در پالت: 32 ورق

برند خانه ام دی اف (MDF House)، ارائه دهنده ورق‌هایMDF ملامینه سینکرونایز (طرح و برجستگی هماهنگ) با روکش هند رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد. ام دی اف خانه ام دی اف، دارای ویژگی خاص بافت طبیعی و عمیق بوده و تعریفی جدید در اوراق ملامینه به بازار ایران ارائه کردند.
کاغذهای انتخابی خانه ام دی اف، اکثراً از تولیدکنندگان مطرح اروپایی و آسیایی و همچنین ورقهای MDF نیز ایرانی می باشند
ورق های سینکرونایز خانه ام دی اف(MDF House) در واقع ورق های ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .

ورق های سینکرونایز خانه ام دی اف (MDF House) با هدف شبیه سازی چوب طبیعی طراحی و تولید شده اند و محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
برای اینکه این امر امکان پذیر باشد باید از مرغوبترین مواد اولیه ، پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید استفاده کرد که هر شرکتی توانایی آن را ندارد .
ورق های سینکرونایز خانه ام دی اف به وسیله پرس های ملامینه تولید میشوند با این تفاوت که در این دستگاه ها از لیزر برای هماهنگ شدن کاغذ و MDF استفاده میشود و در نتیجه محصول نهایی مشابه چوب طبیعی خواهد بود.

مزایا و قابلیت های ورق های ام دی اف خانه ام دی اف

1. نداشتن محدودیت در ابعاد به مانند چوب طبیعی
2. قابلیت تولید در رنگ هایی که در چوب طبیعی موجود نیست
3. زن کمتر و قیمت مناسبتر در مقایسه با چوب طبیعی

محصولات مشابه