ام دی اف پلی گلاس الویک اسپانیا (ALVIC MDF)

ام دی اف الویک اسپانیا (ALVIC MDF)

مشخصات فنی پلی گلاس الویک:

نام هایگلاس: الویک / ALVIC
ضخامت پلی گلاس: 18 میلیمتر
عرض هایگلاس :1220 میلیمتر
طول هایگلاس: 2750 میلیمتر
تعداد ورق های گلاس در پالت: 20 ورق

ام دی اف الویک در 3 گروه کلی عرضه می گردد:

گروه A : لوکس(Luxe) ، گروه B : زنیت (Zenit) ، گروه C : سینکرون(Syncron)

با توجه به اینکه ورق ام دی اف آلویک از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون رها آلمان، ای جی تی ترکیه،نیمن، لامی گلاس ترکیه و یا ایشیک ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

شرکت آلویک در سال 1965 در اسپانیا تاسیس شد، این مجموعه از آن سال یک پیشرفت و توسعه عظیم همه جانبه در حوزه های صنعتی، فنی و تجاری داشته است. این شرکت دارای سه کارخانه در اسپانیا واقع در که بالغ بر 150.000 متر مربع مساحت برای تولید پنل ها و صفحات و متعلقات با پرداخت کاری نهایی متفاوت در کلیه زمینه های عناصر مبلمان و دکوراسیون می باشد.
این شرکت با شبکه توزیع گسترده در بیش از 80 کشور دنیا این اطمینان را به مشتریان می دهد که محصولات با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار مشتریان قرار گیرد. مزیت رقابتی شرکت آلویک خلاقیت و نوآوری در ارایه محصولات جدید در سطح ملی و بین المللی می باشد که باعث شده است این شرکت در دنیای فشرده رقابتی امروز جزء پیشگامان بازار MDF و تجهیزات دکوراسیون شناخته شود. به عنوان مثال در سال گذشته این مجموعه بیش از چهل رنگ جدید به بازار عرضه کرده است.

محصولات شرکت آلویک اسپانیا

براساس آخرین بروزرسانی محصولات آلویک در چهارچوب این دسته بندی استاندارد کارخانه آلویک معرفی می گردد.
• ام دی اف آلویک سری لوکس
• ام دی اف آلویک سرس زنیت
• ام دی اف آلویک سری سینکرون

سری لوکس شامل محصولاتی هستند که پرداخت نهایی و جلوه آنها براق می باشد و با علامت اختصاری (X) نشان داده می شود.
سری زنیت Zenit که با مشخصه مات بودن از دیگر محصولات متمایز می گردد با علامت اختصاری (Z) هویت می یابد.
سری سینکرون Syncron با علامت اختصاری(Y) نشان داده می شود.
جلوه و پرداخت نهایی این سری مات است اما با الگو های برجسته و با بافت لمسی که از عناصر طبیعی الهام گرفته شده است شناخته می شود. به طور کلی سری Luxe دارای سه مجموعه براق ساده یا لوکس پلی گلاس Luxe Polygloss ، براق صدفی یا پیرل افکت Pearl Effect و مجموعه دیجیتال Digital Collection با الگوهای تصویرسازی هنری – انتزاعی است که مورد اخیر از جدیدترین محصولات تولیدی گروه آلویک است.
گروه زنیت Zenit در دو مجموعه دسته بندی و معرفی می گردد. متال دکو Metaldecoیا مات با جلوه صدفی و دسته سوپرمات Supermatt که پرداخت نهایی مات بر روی رنگ های خالص و ساده دارد.
اما گروه Syncron نسبت به سایر سری ها ساختار متفاوت تری دارد به گونه ای که پرداخت نهایی در تمام محصولات این گروه بافت دار بوده که این برجستگی بسته به نوع الگویی که از عناصر طبیعی همچون سنگ و چوب و چرم دریافت می دارد، کیفیت بصری متنوع و متمایزی از خود به نمایش می گذارد.

نگاه اجمالی به ویژگی ها و کاربرد محصولات آلویک اسپانیا

به طور استاندارد ورق های تولیدی این شرکت در ابعاد 275*122*1.8 تولید می شوند.
در گروه لوکس مجموعه پلی گلاس و پیرل افکت در برخی ویژگی ها وجوه مشترک دارند بدین صورت که فیبر تحت پروسه های صنعتی متنوع قرار می گیرد تا یک صفحه شکیل و دکوراتیو با یک سطح براق ایجاد شود. سطوح صفحات به صورت همزمان از ویژگی ها مکانیکی و فیزیکی بسیار خوبی بهره مند هستند. ویژگی های آن شامل مقاومت بالا نسبت به خراش، کیفیت بالای سطح و قابلیت انعکاس مانند می باشد.
محصولات سری لوکس به دو صورت ورق یا قطعات آماده برای کاربردهای دکوراتیو و عناصر مبلمان قابل ارایه می باشد. محصولات سری لوکس در رنگ ها و طرح های بسیار متنوع موجود است که این محصول را به یک محصول پرکاربرد و جذاب تبدیل کرده است.
از عمده ویژگی هایی که مجموعه لوکس پلی گلاس را از پیرل افکت متمایز می سازد پرداخت نهایی و جلوه بصری پیرل افکت است که اکلیلی می باشد. هر چند که تنوع نمونه های پلی گلاس بسیار بیشتر از مجموعه پیرل افکت است.

برای اطلاع از قیمت ها تماس حاصل قرمایید.قیمت ها بر حسب میانگین قیمت تک فروشی در بازار بوده و امکان دارد درخرید پالتی (عمده)،بسته به فاصله محل تولید تا محل فروش قیمت متفاوت باشد.

قیمت ام دی اف آلویک ،قیمت ام دی اف الویک اسپانیایی ،قیمت کابینت الویک

محصولات مشابه