صفحه کابینت اس پی ال (SPL)

ورق اس پی ال-spl

مشخصات فنی SPL:

نام : اس پی ال/ SPL
ضخامت SPL:12 میلیمتر
عرض SPL:1400 میلیمتر
طول SPL: 4200 میلیمتر

اس پی ال (SPL) نسل جدید ورق های HPL و کامپکت میباشد که در واقع از لایه های بسیاری از کاغذ در ترکیب با رزین فنولیک که تحت دما و فشار زیاد پرس میشوند، تولید شده است.
ورق فشرده اس پی ال (SPL) دارای قابلیت ها و مزایای بی شماری است که عمده آنها : ضد لک بودن، ضد آب، ضد اکتریسیته، مقاوم در مقابل انواع اسید وباز، آنتی باکتریال، نظافت آسان، لکه پذیر نیست و …. می باشند.
طیف گسترده قابلیت ها در کنار ظاهر زیبا و استحکام بالا باعث شده این متریال مناسب استفاده در انواع فضاها و کاربری ها باشد.

پنل مستحکمی است که تحت دما و فشار بالا تولید می شود . این متریال جدید توسط استودیوی ایتالیایی Laviani طراحی و در نمایشگاه Xylexpoمیلان در سال 2016 رونمایی شد و برای اولین بار و به صورت انحصاری توسط بازرگانی افراش پلاس در ایران عرضه میگردد .
واژه سینکرونایز ( Synchronize ) به معنی هماهنگی و منطبق شده میباشد که بیانگر تطبیق و هماهنگی طرح و برجستگی SPl میباشد . این سری از SPL ها با فینیش Moon و در ضخامت 12 میلیمتر تولید میشود . علت این نامگذاری به دلیل الهام گرفتن طراح از سطح کره ماه به منظور خلق این فینیش میباشد .
این محصول به دلیل پروسه پیشرفته تولید دارای مزیت های بسیاری میباشد که باعث شده در طیف گسترده ای از اماکن قابل استفاده باشد

مزایای SPL:

1. کاملا ضد آب
2. مقاومت بسیار بالا در مقابل خش پذیری
3. ضد حریق ( Euroclass B )
4. 97% آنتی باکتریال
5. مقاوم در برابر 22 نوع اسید
6. سادگی کار و اجرا به وسیله ابزار آلات صنایع چوب

محصولات مشابه