دیوارپوش چوبی

دیوار پوش تمام چوب،دیوارپوش چوبی،دیوارپوش
ديوارپوش چوبي،قیمت دیوار پوش چوبی،انواع دیوارپوش چوبی،خرید دیوارپوش چوبی،دیوارپوش تمام چوب، قیمت دیوارپوش تمام چوب,wood waal plugs

مشخصات کلی دیوارپوش چوبی:

دیوارپوش چوبی برای پوشش و تزئین دیوار ها و سقف فضاهای داخلی مانند دیوار و سقف فضاهای مسکونی، اداری و تجاری، آپارتمان، رستوران ها، مترو، فرودگاه ها، فروشگاه ها، هتل ها، اماکن ورزشی استفاده می شود.

تاریخچه استفاده از چوب در ساخت نمای داخلی و بیرونی خانه ها برابر با قدمت ساخت کلبه ها و خانه های اولیه است ، در آن زمان چوب جزء مصالح اصلی بنا بود و امروزه چوب صرفا برای زیباسازی و ایجاد حس طبیعت در خانه استفاده می شود. از ویژگی های دیوارپوش تمام چوب می توان به عایق صوت و گرما و مقاوم بودن در برابر ضربه اشاره کرد این پوشش برای نصب نیاز به زیرسازی اساسی ندارد.از بین چوب های طبیعی که بیشتر در معماری داخلی و دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به چوب گلابی، گردو، گیلاس، ماهوگونی، آبنوس، بامبو و روسی اشاره کرد.

استانفروشگاهتلفنوب سایت
اصفهانشرکت پارس فریم021-77657613-4www.yektagroup.co
تهرانپرکاش021-77657613-4
تهرانسوپر کابین021-77657613-4
البرزاصفهان پانل021-77657613-4
البرزپرشین پلاست021-77657613-4
تهرانانصاری021-77657613-4

مزایا:

  1. سطح ضد سایش
  2. سبک بودن
  3. تنوع رنگ

مشخصات فنی:

دیوارپوش چوبی، گرم و دلچسب است، صدا را کمتر منعکس می کند و به لحاظ رنگ و نوع نقوش نیز می تواند هماهنگ کننده بافت، پر کننده فضا باشد. اگر به دیوارهای سونا، کلبه های جنگلی ، استودیوهای ضبط صدا، کابین های خدماتی و حفاظتی در محیطهای باز و هر گونه طراحی که به نحوی در برگیرنده فلسفه طبیعت ونزدیکی با آن باشد، توجه کنیم، نقش گرمابخشی، عایق بودن، خشک بودن و دوستانه بودن این ماده به خوبی مشخص می شود. دسترسی به چوب و مصالح چوبی همیشه برای کارفرما و طراحان میسرنیست. به همین دلیل و با استفاده از تکنولوژ یهای جدید، مصالحی به بازار کار حرفه ای عرضه شد که با داشتن ظاهری شبیه به چوب ، محدودیت و ضعفهای چوب مانند پوسیدگی، ترک خوردگی، استفاده مرتب از رزین، پولیش و … را نداشته و پاسخگوی نیاز کاربران هستند.

برای رسیدن به جلوه بصری چوب در فضاهای مسکونی و متراژهای کوچک، به جای استفاده از پانلها و روکش های چوب از افکتهای رنگ روی کف و دیوارها می توان استفاده کرد. برای این کار می توان با استفاده از ابزارهای Brush Wood که به طور تکنیکی، نقوش چوب را با رنگ و تنالیته دلخواه روی سطوح منتقل میکند، قسمتهایی از فضای داخلی را با طرحی متفاوت و به صورت لته کوبی چوبی یا قطعات پارکت تزئین کرد. برای ایجاد این افکت بر روی دیوار بهتراست مانند کار با چوب طبیعی، ارتفاعی حدود ۱۰۰تا ۱۲۰ سانتی متر از کف را علامت گذاری کرده، ابزار را به رنگی دلخواه مانند رنگی از خانواده قهوه ای تا سبز و زرشکی آغشته کنید، به صورت الوارهای عمودی کنار یکدیگر روی دیوار بزنید تا جلوه بصری چوب را روی دیوار ایجاد کند. این روش می تواند در ورودی فضاهای مسکونی، ویلاها، اتاق های کودکان و راهروها استفاده شود. همچنین با استفاده از چوب طبیعی، پوست تنه درختان، قرار دادن بامبوها و نی ها در کنار هم با استفاده از چسب و طناب یا مواد دکوراتیو دیگر، می توانید جلوه ای طبیعی و بکر در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید.

استفاده از موادی مانند چوب و افکتهای چو ب مصنوعی و تجاری با نا مهایی از قبیل MDF و UPVC و روکشهای اکرولیکی با نقشهای چوب که یادآور طبیعت هستند، گرمایی دلنشین برای دیوار بانک ها، آرایشگا هها، ورزشگا هها، مراکز تفریحی و کلیه فضاهای اجتماعی به ارمغان می آورد. اگر دیوار اتاقهای پرو در بوتیک و فروشگا ههای بزرگ با چوب طراحی شود، و برای تزیین آن آیینه ای روی آن نصب و نورپردازی خوبی هم بالای این آیینه انجام دهید تاثیر فوق العاده ای روی مشتری خواهید گذاشت.