دیوارپوش

مشخصات کلی انواع دیوارپوش

دیوارپوش چوبی : برای پوشاندن و تزئین دیوار ها و سقف های فضاهای داخلی نظیر دیوار و سقف فضاهای مسکونی، اداری و تجاری، آپارتمان، رستوران ها، مترو، فرودگاه ها، فروشگاه ها، هتل ها، اماکن ورزشی استفاده می شود.سطح ضد سایش، تنوع رنگ ، سبک بودن از مزایای اصلی این نوع می باشد.

دیوارپوش پی وی سی :دیوارپوش پی وی سی (PVC) جایگزین مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که در سالهای اخیر به دلیل اجرای سیستم سبک سازی همراه با استحکام، جلوگیری از اتلاف انرژی و اهمیت زیبائی در دکوراسیون داخلی ساختمان به شدت مورد توجه قرار گرفته است.دیوارپوش پی وی سی (PVC) و سقف کاذب پی وی سی با طرح و رنگ متنوع ،با انعطاف پذیری بالا و قابلیت نصب در مدل های مختلف، دنیایی از زیبائی و تنوع را به شما ارائه می دهد.از مزایای دیوارپوش پی وی سی ( PVC) می توان به کاهش میزان قابل توجه مصرف سوخت، کاهش میزان عبور صدا، طول عمر بسیار بالا و قابلیت تعویض موضعی، قابلیت ضربه گیری، نصب سریع و آسان، ضد حشره و باکتری، قابلیت شستشو اشاره کرد.

دیوارپوش ام دی اف : دیوارپوش ام دی اف (MDF) برای انواع سطوح مثل دیوارهای پیش ساخته، دیوارهای قدیمی و کهنه، دیوار با پوشش سنگ، سرامیک و کاشی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای دیوارپوش ام دی اف (MDF) می توان به کنترل گرد و خاک و عایق بودن صدا اشاره کرد. تنوع رنگ بندی در دیوارکوب های ام دی اف، سبب شده تا مورد پسند اکثر سلیقه ها باشد و از این پوشش دیواری، در محیط های مسکونی (راه پله ها و لابی)، اداری، تجاری و فروشگاهی، استفاده می شود.

مقالات مرتبط به دیوارپوش