دیوارپوش

مشخصات کلی انواع دیوارپوش

یکی از موارد پر مصرف این روزهای ساختمان ها، استفاده از دیوار پوش می باشد. دیوارپوش یا دیوارکوب ها، پوشش های به کار رفته بر روی دیوار هستند که در انواع طرح و رنگ ها به کار رفته است. از انواع دیوار پوش ها می توان در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری استفاده کرد. برای منازل از دیوارپوش ها بیشتر در فضای بین کابینت ها آشپزخانه، روی ستون و یا حتی در قسمت هایی از دیوار پذیرایی و همینطور بالای تختخواب استفاده می شود. امروزه دیوارپوش ها یکی از عوامل مهم در دکوراسیون داخلی می باشد.

انواع دیوارپوش

دیوارپوش ها انواع مختلف دارند که هر کدام از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند که می توانید متناسب با نوع کاربری که دارید، دیوارپوش مناسب خود را با قیمت مناسب انتخاب کنید.

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش چوبی : برای پوشاندن و تزئین دیوار ها و سقف های فضاهای داخلی نظیر دیوار و سقف فضاهای مسکونی، اداری و تجاری، آپارتمان، رستوران ها، مترو، فرودگاه ها، فروشگاه ها، هتل ها، اماکن ورزشی استفاده می شود.سطح ضد سایش، تنوع رنگ ، سبک بودن از مزایای اصلی این نوع می باشد.
استفاده از دیوار پوش چوبی حس اصیلی و آرامش را به محیط منتقل می کند. همچنین با استفاده از دیوارپوش پی وی سی طرح چوب فضا را لوکس و دنج می کند.

دیوارپوش ام دی اف

یکی دیگر از انواع دیوارپوش ها، استفاده از دیوار پوش ام دی اف می باشد.دیوارپوشMDF از قطعات فشرده ام دی اف با روکشی PVC مقاوم و طرح های مختلفی تولید می شود. دیوارپوش ام دی اف بصورت پنل های مجزا به یکدیگر متصل خواهند شد و سطح دیوار را پوشش می دهند.
دیوارپوش ام دی اف قیمت مناسبی دارد و برای استفاده در محیط های تجاری ، اداری و حتی مسکونی گزینه ای ایده آل به حساب می آید. دیوارکوب ام دی اف از تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ برخوردار است. این موضوع به مصرف کننده کمک خواهد کرد که مناسب ترین طرح با سایر لوازم دکوراسیون خود را انتخاب کند.
دیوارپوش mdf اداری و خانگی از نظر ضخامت و قطر دارای اندازه های مختلفی می باشند. این ویژگی باعث شده تا در برابر حرارت ، برودت و صدا عایق بسیار مناسبی باشند. از پراستفاده ترین مدل از نظر ضخامت می توان به دیوارپوش ام دی اف 8 میل اشاره کرد.

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش پی وی سیجایگزین مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که در سالهای اخیر به دلیل اجرای سیستم سبک سازی همراه با استحکام، جلوگیری از اتلاف انرژی و اهمیت زیبائی در دکوراسیون داخلی ساختمان به شدت مورد توجه قرار گرفته است.دیوارپوش پی وی سی (PVC) و سقف کاذب پی وی سی با طرح و رنگ متنوع ،با انعطاف پذیری بالا و قابلیت نصب در مدل های مختلف، دنیایی از زیبائی و تنوع را به شما ارائه می دهد.از مزایای دیوارپوش پی وی سی ( PVC) می توان به کاهش میزان قابل توجه مصرف سوخت، کاهش میزان عبور صدا، طول عمر بسیار بالا و قابلیت تعویض موضعی، قابلیت ضربه گیری، نصب سریع و آسان، ضد حشره و باکتری، قابلیت شستشو اشاره کرد.

دیوارپوش پی وی سی

• دیوارپوش های پی وی سی روکشدار
• دیوار پوش PVC چاپی
• دیوارپوش ساده
• دیوار پوش پی وی سی ضد ضربه

مقالات مرتبط به دیوارپوش