شرکت ام دی اف ایزوفام+کاتالوگ ۲۰۲۳

ام دی اف هایگلاس ایزوفام،قیمت هایگلاس ایزوفام ،قیمت ورق mdf ایزوفام,قیمت ورق ایزوفام,نمایندگی فروش ایزوفام
 • نام مدیر :عبدالله صالح‌نیا
 • ایمیل مدیر :
 • مسئول فروش :
 • ایمیل مسئول فروش :salesdep@isofam.ir
 • تلفن :77657613-14
 • فکس:77657613
 • موبایل :

 • آدرس :

  تهران ، بلوار قیطریه ، پلاک 38

 • آدرس سایت :

  www.isofam.ir
 • رزومه :

  شرکت ایزوفام در سال ۱۳۶۲ با هدف فعالیت در امر ساخت و تولید مواد و مصالح ساختمانی ، در تهران شروع به فعالیت نمود . با توجه به سابقه و تجربه طولانی در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی ، با سرمایه گذاری در این بخش از صنعت ساختمان و افتتاح کارخانه تولید ام دی اف و نئوپان ملامینه ، در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت و تولید نمود .
  ام دی اف ملامینه ایزوفام شامل ام دی اف خام و کاغذ طرح دار آغشته به رزین با ابعاد گوناگون بوده ، که در دما و فشار بسیار بالا پرس میشوند . ابعاد ام دی اف ایزوفام 183*366 سانتیمتر می باشد.ضخامت هر ورق ام دی اف 16 میلیمتر است و ضخامت 8میلیمتر و 25 میلیمتر فقط در حجم پالت و در صورت سفارش ساخته میشود.قابل ذکر است که شرکت ايزوفام ، داراي پروانه استاندارد ملي ايران ، در زمينه توليد اين محصول ميباشد.
  ام دی اف فوق برجسته ایزوفام متشکل از ام دی اف خام تایلندی (واناچای،سیام،ادونس) و کاغذ طرح دار آغشته به رزین با ابعاد گوناگون بوده ، که در دما و فشار بسیار بالا پرس میشوند .روکش ام دی اف ایزوفام بر اساس بافت های زیبا پوشانده شده که حسی خوب برای محیطی گرم و صمیمی فراهم می نماید .
  یکی از اولین کارخانه های تولیدکننده ورق ام دی اف های گلاس در ایران کارخانه ایزوفام است که محصولات خود را با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک آلمانی تولید و روانه بازار می کند.
  اگر بخواهیم مقایسه ای از نظر قیمت داشته باشیم باید بگوییم که هایگلاس ایزوفام ارزان تر از هایگلاس های خارجی و وارداتی در ایران بود.
  هایگلاس ایزوفام (ISOFAM)،ام دی اف خام تایلندی سیام (Siam) با روکش پی وی سی هانوا کره، در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا بوده که با ابعاد16*280*122 سانتیمتر تولید می گردد.
  نئوپان ایزوفام شامل نئوپان خام و کاغذ طرح دار آغشته به رزین ملامین در ابعاد گوناگون بوده که در دما و فشار بسیار بالا پرس میگردند . قابل ذکر است که شرکت ايزوفام ، داراي پروانه استاندارد ملي ايران ، در زمينه توليد اين محصول ميباشد.

  نوار لبه PVC ایزوفام در انواع تک رنگ ، طرح چوب و براق با کیفیت بسیار مرغوب در ضخامت های 1 و 2 میلی متر و عرضهای 19، 21، 28، 35 ، 54 میلیمتر و سایر سایز های درخواستی مورد نیاز صنایع چوب کشور تولید میگردد قابلیت ویژه نوار لبه ایزوفام تطبیق رنگ بی نظیر ورق ها با نوار های تولیدی بوده که در نتیجه ، مصنوعات چوبی تولید شده با این محصولات از لحاظ هما هنگی رنگ رویه و مقاطع قطعات ، زیبایی چشمگیری خواهند داشت .شرکت ایزوفام قادر است با توجه به امکانات موجود در خطوط تولید نوار لبه خود ، برای انواع طرح های مورد نیاز مشتریان ، بر اساس طرح و رنگ دلخواه ایشان ، نوار لبه مورد نیاز را تولید نماید .
  پارکتهای ایزوفام به صورتهای مختلف در طرحها و رنگهای متفاوت و متنوع تولید میگردند . جنس این کفپوشها با وزن مخصوص بالا ، از اچ دی اف(High Density Fiber)بوده و شامل لایه های : متعادل کننده ، اچ دی اف ، کاغذ طرح دار آغشته به رزین و لایه ضد خش و پوشش نگهدارنده بوده ، که براساس فناوری روز اروپا در طرح ها و رنگ های مختلف در کارخانه ایزوفام تولید می گردد .
  کاغذ آغشته به رزین ملامین ایزوفام شامل کاغذ طرح دار بوده که در طول مسیر تولید ، به رزین ملامین آغشته شده و در تونل حرارت پخت میگردد ، تا آماده پرس بر روی انواع نئوپان و ام دی اف گردد .

ام دی اف ایزوفام
برند ایزوفام(Isofam)
مغزی ام دی اف تایلندی (واناچای،سیام،ادونس)
روکش ملامینه ایتالیایی
نوع فوق برجسته(سینکرونایز)
طول ۳۶۶ سانتیمتر
عرض ۱۸۳ سانتیمتر
ضخامت ۱۶ میلیمتر
تعداد ورق در پالت ۲۰
ساخت کشور ایران

نمونه رنگ های ام دی اف ایزوفام

برای دانلود کاتالوگ ام دی اف ایزوفام 2024 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف پاک چوب 2021

برای دانلود کاتالوگ ام دی اف فوق برجسته(بتن+طرح چوب+چرم) ایزوفام 2024 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف پاک چوب 2023

هایگلاس ایزوفام

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس ایزوفام 2023 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف پاک چوب 2023

ام دی اف فوق برجسته(سینکرونایز )شرکت ایزوفام

برای دریافت کاتولوگ ام دی اف فوق برجسته(بتن+چرم+چوب) ایزوفام 2023از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود ام دی اف برجسته ایزوفام 2023