سنگ کورین تی اس آی (T.S.I)

سنگ کورین تی اس آی ،T.S.I

مشخصات فنی سنگ کورین تی اس آی (T.S.I):

نام سنگ کورین: تی اس آی / T.S.I
ضخامت سنگ کورین:12 میلیمتر
عرض سنگ کورین:76 سانتیمتر
طول سنگ کورین: 368 سانتیمتر

سنگ کورین تی اس آی (T.S.I) محصول مشترك ايران و كره می باشد .کورین TSI تنها برند ايراني اكرليك دار( ٣٠٪ اكرليك) است.
مقاومت بالا در مقابل حرارت، رطوبت، لکه و تنش های روزانه بیش از سایر متریال ها از جمله سنگ طبیعی باعث میشود تی اس آی (T.S.I) متریالی با کاربردهای بسیار باشد.اجرای بدون درز و نداشتن خلل و فرج در سطح سنگ کورین تی اس آی (T.S.I) امکان رشد و تکثیر باکتری و قارچ را غیرممکن میسازد و متریالی آنتی باکتریال را به ارمغان می آورد. بر خلاف سایر متریال ها ، سنگ کورین تی اس آی (T.S.I) نیازی به روغن کاری، سیلر و … ندارد و همواره این قابلیت آنتی باکتریال را حفظ خواهد کرد.
سنگ کورین تی اس آی (TSI) طول عمر بسیار بالایی دارد. خاصیت آنتی باکتریال، مقاومت حرارتی و شیمیایی و قابلیت ترمیم باعث شده این متریال همانند روز اول، سالیان سال در کمال زیبایی در محیط شما باقی بماند. سنگ کورین تی اس آی (TSI) به سادگی و با حرارت خم میشود و شکل میپذیرد و امکان اجرای پیچیده ترین طرح های 3 بعدی را فراهم میکند. با تی اس آی امکان اجراهایی فراهم میشود که پیش از این فقط رویا بوده است. بگذارید خلاقیت و ایده های شما بدون مرز به اجرا دربیاید و الهام بخش دیگران شود.
با وجود شرایط نگهداری آسان و قابلیت ترمیم پذیری، فارق از اینکه مشکل خط و خش باشد یا ترک و یا لکه؛ تی اس آی میتواند به دست مجری متبحر به شکل روز اول بازگردد.

مزایای سنگ کورین TSI:

• TSI دارای مزایای خاصیت آنتی باکتریال می باشد.
• TSI قابلیت ترمیم و بازسازی در صورت ایجاد آسیب و خط خش را دارد.
• TSI قابلیت اجرای بدون درز و یکپارچه بواسطه چسب مخصوص و همرنگ را دارد.
• TSI مزیت مقاومت بالا در مقابل حرارت، رطوبت را دارد

محصولات مشابه