ام دی اف فرامید (FAROMID MDF)

mdf فرامید،ام دی اف فرامید

مشخصات فنی ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید
برند فرامید(FAROMID)
مغزی ام دی اف خارجی
روکش ملامینه ایتالیایی
نوع فوق برجسته(سینکرونایز)
طرح FZ,FD,FB,S3,S7,SM,FN,S4,S8,FS,S1,S5,FR,S2,S6,S9,S11
طول 280 سانتیمتر
عرض 122 سانتیمتر
ضخامت 16 میلیمتر
ساخت کشور ایران

برند فرامید (Faromid) ، ارائه دهنده ورق‌های MDF ملامینه سینکرونایز (فوق برجسته) با کاغذهای ایتالیا و تایلند ، رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد. ام دی اف فرامید، دارای ویژگی خاص بافت طبیعی و عمیق بوده و تعریفی جدید در اوراق ملامینه به بازار ایران ارائه کردند.
کاغذهای انتخابی ام دی اف فرامید، اکثراً از تولیدکنندگان مطرح اروپایی و آسیایی و همچنین ورقهای MDF نیز از دو کشور ایتالیا و تایلند می باشند.
رنگبندی ورق های MDF فرامید شامل 17 گروه FZ,FD,FB,S3,S7,SM,FN,S4,S8,FS,S1,S5,FR,S2,S6,S9,S11 می‌باشد
ورق های فوق برجسته فرامید (Faromid) در واقع ورق های ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .
ورق های ام دی اف فوق برجسته فرامید (Faromid) با هدف شبیه سازی چوب طبیعی طراحی و تولید شده اند و محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
برای اینکه این امر امکان پذیر باشد باید از مرغوبترین مواد اولیه ، پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید استفاده کرد که هر شرکتی توانایی آن را ندارد .
ورق های MDF فرامید به وسیله پرس های ملامینه تولید میشوند با این تفاوت که در این دستگاه ها از لیزر برای هماهنگ شدن کاغذ و MDF استفاده میشود و در نتیجه محصول نهایی مشابه چوب طبیعی خواهد بود.
هدف شرکت فرامید صادرات محصولات خود است. همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، محصول جدید فرامید برای اولین بار در خاورمیانه تولید شده و به طور قطع بازار آسیا در ابتدا و سپس بازار اروپا می تواند گامی موثر در معرفی محصول ساخت ایران به دنیا باشد. در این راستا قطعاً نیازمند پشتیبانی و همراهی مصرف کنندگان و دولت هستیم.

مزایا و قابلیت های ورق های ام دی اف فرامید

1. نداشتن محدودیت در ابعاد به مانند چوب طبیعی
2. قابلیت تولید در رنگ هایی که در چوب طبیعی موجود نیست
3. زن کمتر و قیمت مناسبتر در مقایسه با چوب طبیعی

محصولات مشابه