کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک چیست؟

کابینت چوبی کلاسیک نوعی کابینت با طراحی سفارشی است که با استفاده از ترکیب چوب طبیعی و MDF خام تولید می‌شود. در آشپزخانه ی کلاسیک، کابینت ممبران و یا کابینت چوبی دیده میشود. برخلاف کابینت‌ آشپزخانه ام‌دی‌اف و کابینت‌ هایگلاس که معمولاً طراحی بسیار ساده‌ای دارند، اجزایی مانند ستون، سرستون و منبت‌های چوبی در کابینت کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد تا جلوه‌ گر سبک و معماری رومی باشد. پاخورها و تاجهای پرنقش و یا درب های دارای معرق و منبت و درب هایی که شکل منحنی دارند از مشخصه های دیگرطرح های کابینت کلاسیک است.
از ویژگی های اصلی کابینت کلاسیک قرینه بودن اجزا می باشد. بطوریکه طراحی آشپزخانه کلاسیک براساس قرینگی صورت می گیرد و کمتر جایی که قرینه نباشند به چشم می خورد. مورد دیگری که در کابینت کلاسیک آشپزخانه دیده می شود، بوفه ها یا ویترین هایی با درب های شیشه ای است که اصولا در آنها، ظروف و وسایل دکوری کلاسیک قرار می گیرد.
کابینت کلاسیک معمولاً بر اساس نوع درب و میزان چوب مصرفی به دو گروه : کابینت چوبی و کابینت با روکش چوب دسته‌بندی می‌شوند. هزینه کابینت‌‌ چوبی در مقایسه با کابینت روکش چوب بالاتر است اما از نظر طول عمر، کیفیت و تنوع مدل تقریباً محدودیتی برای کابینت‌هایی که با چوب طبیعی ساخته می‌شوند وجود ندارد.

کابینت کلاسیک سفید

مدل کابینت کلاسیک سفید

کابینت کلاسیک چوبی

مدل کابینت کلاسیک چوبی

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانآدین گستر دکور66752650-66718543
تهرانسوپرکابین88529440-41

کابینت چوبی کلاسیک

کابینت کلاسیک تمام چوب به کابینتی گفته می شود که در ساخت آن بصورت ترکیبی از چوب طبیعی، ام دی اف و روکش چوب استفاده شود. در طراحی بدنه کابینت اغلب از ورق ام دی اف یا پلی وود استفاده می کنند. مهم ترین ویژگی کابینت تمام چوب داشتن سرستون های منبت کاری شده و درب های چوبی ابزار خورده است.

کابینت چوبی

مدل کابینت چوبی

کابینت تمام چوب

ویژگی های کابینت تمام چوب

• قیمت بالا
• طراحی لوکس و زیبا
• اصالت ذاتی
• تولید و اجرای زمان بر

کابینت کلاسیک با روکش طبیعی

کابینت ام‌دی‌اف با روکش چوب طبیعی انتخابی عالی برای افرادی است که به کابینت سبک کلاسیک علاقه دارند و قصد دارند با صرف هزینه کمتر آشپزخانه‌ای به سبک کلاسیک داشته باشند. کابینت روکش چوب در دو سبک مدرن و کلاسیک با استفاده از ام دی اف خام و روکش‌هایی مانند گردو و بلوط، عش و راش و یک لایه رنگ برای محافظت از چوب و زیبایی بیشتر، طراحی و تولید می‌شود.

ویژگی های کابینت با روکش چوب

• سرعت اجرای بالا
• طراحی ساده و مینیمال
• قیمت مناسب نسبت به کابینت چوبی