صفحه کورین، مزایا و معایب آن

سنگ کورین چیست :

کورین یا به عبارت صحیح تر، سطح سخت (Solid Surface) متریالی است که به طور انحصاری برای استفاده بر روی سطوح تولید شده است. کورین به قدری برای استفاده بر روی انواع سطوح مناسب است که نمی توان متریال مشابهی را پیدا نمود که از کورین مناسب تر باشد.در ایران، کورین با عنوان سنگ مصنوعی هم شناخته می شود. دلیل این امر این است که ظاهر کورین شباهت زیادی به سنگ طبیعی دارد و به همین دلیل به آن عنوان سنگ مصنوعی اطلاق می گردد.
سنگ کورین پوشش های 100% اکریلیک هستند که دامنه وسیعی از ویژگی ها را شامل می شوند.مهمترین آنها دامنه بسیار وسیعی از رنگ های گوناگون است که شامل بیش از 70 نوع رنگ برای هر نوع سطح داخلی می باشد.
در کنار ظاهر زیبا , محصولات سنگ کورین دارای ویژگی های کاربردی منحصر به فردی هستند , دوام خاصیت ضد لک بودن و شستشوی آسان و تعمیرات فوری همه از ویژگی های محصولات سنگ کورین به شمار می رود.
.سالید سرفیس دارای سطحی خنثی و بدون خلل و فرج و درز می باشد بنابراین ذرات ریز میکروسکوپی و باکتری در سطح آن رشد نمی کند .این ویژگی ها باعث شده که سطوح یکپارچه سنگ کورین از جمله محدود محصولاتی باشد که مورد تایید برای استفاده در صنایع غذایی و امور بهداشتی و بیمارستانی هستند.

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانشرکت ایلیا وسترمن77657613
تهرانشرکت بازرگانی ماهون77657613
تهرانرضا سیدی77657613
تهرانشرکت تولیدی جانستون77657613

مزایای صفحه کورین :

 1. یکپارچگی و بدون درز بودن در کلیه محلهای اتصال همراه با رنگهای متفاوت
 2. مقاوت در برابر ضربه و حرارت بالا
 3. ضد لک-ضد آب -ضد زنگ و ضد جرم و آنتی باکتریال
 4. قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی
 5. مقاوم در برابر اسیدهای آزمایشگاهی
 6. قابلیت طراحی و فرم پذیزی
 7. قابلیت بریده شدن.خم دادن.سوراخ کاری

معایب صفحه کورین :

 1. در برابر خط و خش مقاومت کمی دارد.
 2. بعضی از مواد شیمیایی و پاک کننده ها باعث تغییر رنگ آن می شود که البته قابل ترمیم است.
 3. کم شدن شفافیت به مرور زمان
 4. حرارت زیاد میتواند باعث تغییر رنگ شود.

قیمت سنگ کورین

صفحه کورین در بازار بر اساس دانه‌بندی قیمت‌گذاری می‌شود و سنگ‌های دانه درشت معمولاً قیمت بالاتری دارند.سنگ کورین بیشتر برای کابینت های گران قیمت کاربرد دارند.

مشخصات فنی :

در آزمایشگاه ها استفاده از مواد با دوام،ضد خراش و ضد زنگ،با خاصیت آنتی باکتریال و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ضروری است.سالید سرفیس به دلیل ویژگی های منحصر به فدر خود می تواند ماده ی مناسبی برای این مورد باشد.

صفحات اکریلیک در آرایشگاه ها

سالید سرفیس به دلیل مقاومت بالا در مقابل مواد شیمیایی موجود در رنگ مو و لاک ناخن و سایر مواد مورد استفاده در آرایشگاه ها بهترین گزینه برای استفاده در این مکان ها می باشد.اینگونه روی سطح لک ایجاد نمی کنند و به راحتی تمیز می شوند

کاربرد سنگ کورین:

– آشپزخانه، اداری، پزشکی، بهداشتی، تجاری، بانک

– سالید سرفیس،کامپوزیت پیشرفته ای از مواد معدنی و رزین اکریلیک که در ایران به نام کورین معروف است و که امکان ساخت سطوح ایده آل برای مصارف متفاوت مسکونی و صنعتی را فراهم می کند ..

– کاربری صفحات اکریلیک در اماکن عمومی

– کانترپذیرش

– کانترومیزهای رستوران هتل

– حمام و روشویی های اطاقها

-پوشش دیوارها وستونها

– طول عمربسیاربالا

– قابلیت نوشدن به جای تعویض

– سهولت در نگهداری و نظافت

– امکان طراحی فرمهای زیبا و منحصربه فرد

– مقاوم در برابرحریق

– صفحات اکریلیک در آزمایشگاه ها

لیست قیمت سنگ کورین،قیمت صفحه کابینت کورین