پارکت لمینت هانوفر (Hanofer)

پارکت لمینت هانوفر

مشخصات فنی پارکت لمینت هانوفر :

نام پارکت: هانوفر /Hanofer
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 1900 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1290 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1/81مترمربع
مقاومت سایشی : Ac4
نوع کلیک :والنگه پارافین خورده ترکیه
کشور سازنده : ایران (تکنولوژی آلمان)

با توجه به اینکه پارکت لمینت هانوفر از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت مون لاک، پارکت لمینت هاوس بادن،پارکت لمینت مستر ،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت هانوفر(Hanofer) محصول کشور ایران می باشد،ضخامت این نوع لمینت 8 میل می باشدودارای ضریب تراکم پذیری ، ac4 می باشد کلیک مربوط به لمینت هانوفردارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت هانوفر(Hanofer) باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد.
پارکت لمینت هانوفرعلاوه بر اینکه از نظر طرح و رنگ کاملا به چوب شبیه هستند از نظر بافت و گره های سطح چوب نیز بسیار به چوب شبیه است.

مزایای پارکت لمینت پارکت لمینت هانوفر:

• مغزی به کار رفته در پارکت هانوفر با کیفیت ترین نوع مغزی ساخت ایران است و به راحتی از نظر استحکام با نمونه های ترکیه ای رقابت می کند
• پارکت هانوفر عایق حرارت و برودت می باشد .
• پارکت لمینت هانوفر به منظور استفاده در مکان های مسکونی ، تجاری و اداری تولید شده است .
• قیمت پارکت لمینت هانوفر بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
• پارکت هانوفر را می توان به نصب سریع و عمر بالا اشاره کرد .