پارکت لمینت مستر (MASTER)

پارکت لمینت مستر

مشخصات فنی پارکت لمینت مستر :

نام پارکت: مستر / MASTER
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 190 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1200 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.827 مترمربع
استاندارد : E1
مقاومت سایشی :AC4
کشور سازنده: ایران

با توجه به اینکه پارکت لمینت مستر از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت لمینت مون لاک، پارکت لمینت هاوس بادن،پارکت لمینت گسپه،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت مستر (MASTER) ساخت شرکت یادمان تجارت چنار ایرانیانمی باشد. پارکت لمینت مستر (MASTER) از تازه ترین برندهایی ست که از جدیدترین تکنولوژی های آلمانی در تولید آن استفاده شده است.
مقاومت سایشی پارکت لمینت مستر (MASTER) AC4 است. مقاومت سایشی نشان دهنده میزان دوام سطحی پارکت لمینت در برابر خط و خش و خراش می باشد و از AC3 تا AC6 و حتی مقادیر بالاتر را شامل می شود. هر چه این عدد بزرگتر باشد مقاومت سطحی نیز بالاتر خواهد بود. به این ترتیب لمینتی که دارای مقاومت سایشی AC4 است نسبت به لمینت AC3 مقاومت بالاتری دارد. با این حال مقادیر بالای AC4 مناسب فضاهای خاص مثل فرودگاهها و بیمارستان ها می باشد.
پارکت لمینت مستر (MASTER) دارای مغزی HDF چامسان ترکیه با چگالی بالای ۸۰۰ است. چگالی یا تراکم لایه مغزی ضامن مقاومت لمینت در برابر انواع ضربات و آسیب های ناشی از قرارگیری جسم سنگین بر روی آن است. این درحالیست که برخی از انواع لمینت ها به جای HDF از MDF تهیه شده اند. این لمینت ها بشدت در برابر صدمات آسیب پذیر هستند.
لایه اورلی پارکت لمینت مستر (MASTER) شات دکورآلمان می باشد و از نظر دوام و کیفیت ایده آل است. لایه اورلی لایه ای بی رنگ است که بر روی لمینت قرار می گیرد و از ایجاد آسیب های سطحی بر روی آن جلوگیری می کند. فقدان آن پارکت لمینت را بشدت در برابر خط و خش آسیب پذیر کرده و از عمر مفید آن بشدت می کاهد.