پارکت لمینت فندی(FENDI)

پارکت لمینت فندی

مشخصات فنی پارکت لمینت فندی

نام پارکت: فندی/FENDI
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 200 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1200 میلیمتر
تعداد تایل پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1.81 مترمربع
ضریب سایش : AC4
نوع کلیک :سوپر ولنگه پارافین دار

با توجه به اینکه پارکت لمینت فندی از زیبایی و کیفیت خاصی برخوردار است جایگزین مناسبی برای شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پارکت هاوس بادن،پارکت لمینت گرین کلیک،پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت داچ فلور ،پارکت لمینت کرونو فیکس ، پارکت لمینت ایزوفام ، پارکت لمینت یشیل و یا ویکتوریا فلور می باشد.

پارکت لمینت فندی (FENDI) دارای مغزی HDF با مقاومت سایشی AC4 می باشد.پارکت لمینت هوگر از لمینت‌های با کیفیت ایرانی است که در مقاومت سایشی AC4 تولید می‌شود، متراژ هر بسته‌ی پارکت فندی 1.81 می‌باشد، شما لمینت فندی را می‌توانید برای محیط‌های اداری و مسکونی استفاده کنید.
پارکت لمینت فندی از طریق کلیک های نر و مادگی به یکدیگر متصل میشود که مانع نفوذ آب از درزهای میان پارکت ها شده و کاملا در یکدیگر جفت میشوند. از مزایای پارکت فندی میتوان به استحکام بالای آن و مقاومت در برابر ضربه، خش و خراشیدگی اشاره کرد. مزیت این نوع اتصال در آن است که بر خلاف سرامیک و سایر پارکت هایی که از چسب استفاده می شود اسیب به سطح زیرین وارد نمی کند . همچنین پارکت لمینت فندی عایق حرارت نیز می باشد و حتی میتوان بر روی سطوحی که مجهز به گرمایش از کف هستن نیز استفاده کرد.کلاس سایش پارکت فندی AC4 می باشد.
در مجموع پارکت فندی با توجه به قیمت و کیفیت مناسب جزء پارکت لمینیت های متوسط به خوب می باشد که به شما پیشنهاد می نماییم.

ویژگی های پارکت لمینت فندی(FENDI) :