قیمت ورق هایگلاس سیتک(Seetec)

هایگلاس سی تک-Seetec

ابعاد و اندازه ورق هایگلاس سی تک :

ام دی اف سیتک
برند سی تک(SEETEC)
مغزی ام دی اف خام تایلندی سیام یا کاستامانو ترک
روکش هانوا کره و رنولیت آلمان
طرح براق،مات
طول ۲۸۰ سانتیمتر
عرض ۱۲۲ سانتیمتر
ضخامت ۱۶ میلیمتر
تعداد ورق در پالت ۲۴
ساخت کشور ایران

با توجه به اینکه ورق هایگلاس سیتک از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون پاک چوب،اشک،دکو پنل،اکو پنل، ای جی تی ترکیه ، ایشیک ترکیه ، لامی گلاس ترکیه،واریو ترکیه و یا گلوس پن ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوازی در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

سمپل هایگلاس سیتک :

هایگلاس سی تک (Seetec)،ام دی اف خام تایلندی سیام (Siam) یا خام کاستامانو با روکش پی وی سی هانوا کره و رنولیت آلمان وچسب نئوفلکس، در طرح و رنگبندی های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا بوده که با ابعاد16*280*122 سانتیمتر تولید می گردد.
این محصول دارای استاندارد های بین المللی iso18001 , iso14001 , iso9001 می باشد.
از مزیت های ورق هایگلاس سیتک، زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح های مورد نظر ابتدا بر روی لایه های گلاس سی تک چسبانده و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ های بیشتر باز می شود. روکش شفاف و شیشه مانند pvc بر روی ام دی اف هایگلاس سی تک، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه ای را به دنبال ندارد.
از دیگر ویژگی های ورق های هایگلاس سی تک مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه های کوچک خش دار نمی شود. روکش pvc هایگلاس سی تک به سادگی از بین نمی رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی ماند.
همچنین این نوع ورق ها به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام دی اف متضمن کیفیت آن است.
هایگلاس کاواک در نوع SUPER High gloss عرضه می شود. مشخصه برتری هایگلاس کاواک نسبت به محصولات مشابه، استفاده از مغزی ام دی اف با استاندارد E1 است که از کیفیت و دانسیته بالایی برخوردار می باشد و در تولید این محصول بکار می رود.همچنین بکارگیری دستگاه Rolling Press تمام اتوماتیک در پروسه تولید به همراه سیستم چسب زنی از نوع PUR HOTMELT ، باعث شده تا روکش ازاستحکام بالایی برخوردار گردد وعدم برگشت آن از MDF در شرایط و دمای محیطی بالا تضمین شود.

قابلیت ها و ویژگی های هایگلاس سی تک :

1. هایگلاس سی تک دارای روکش زیرین PVC سفید کره ای با چسبندگی فوق العاده و کیفیت سطح عالی می باشد.
2. روکش هایگلاس سی تک ضد خش کره ای با چسبندگی فوق العاده و کیفیت سطح بسیارعالی قابل رقابت با رقبای خارجی می باشد.
3. ضمانت سه ساله هایگلاس سی تک از نظر چسبندگی روکش به MDF در هنگام برش و گذشت زمان
4. تولید هایگلاس سی تک با استفاده از MDF درجه یک اروپایی به جهت خواص مکانیکی و ابزارخوری بالای آن

قیمت ورق هایگلاس سیتک:

ورق سیتک دارای رنگ بندی‌ و گروه متنوعی هستند که در تعیین قیمت آن اثر گذار خواهند بود.قیمت ورق هایگلاس سی تک تقریبا بالا بوده که نسبت به کیفیت آن قابل درک است.

برای دریافت کاتولوگ هایگلاس سیتک 2023 از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود صفحه کابینت رادوود