صفحه كابينت آلمانگار

صفحه کاتینت آلما نگار سپهر

مشخصات فنی صفحه کابینت آلمانگار :

صفحه کابینت آلمانگار
نام محصول آلمانگار(Alma Negar)
مغزی واناچای (MDFخام)
روکش HPL گنتاش ترک(مات و براق)
نوع سبک و سنگین
ردیوس ۴
نوع صفحه یک لب گرد و دو لب گرد
عرض ۳۰،۳۵،۴۰،۴۵،۵۰-۱۲۰
ضخامت ۳،۵ سانتیمتر
طول ۴۱۰ سانتیمتر
ساخت کشور ایران

کالیته رنگ صفحه کابینت آلمانگار :

شرکت آلما نگار (Alma Negar) تولید کننده صفحه كابينت سه سانت و پنج سانت در دو نوع سبک و سنگین می باشد.صفحه كابينت آلمانگار از ام دی اف خام درجه یک تایلند (وانا چای و …) و یا ام دی اف درجه یک مالزی تولید می گردد. با ضخامت های مختلف ۳۲،۴۸ و ۶۴ میل می باشد که سطوح پانل های تولید شده با روکش HPL (فرمیکا) توسط ماشین آلات مدرن پست فرمینگ (انحنا دادن فرمیکا در قسمت لبه صفحات گرد شده) می شود.
صفحه کابینت دو لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از دو سو آزاد باشند، این صفحات در طول ۴۱۰ سانتیمتر و۳۶۰سانتیمتر و عرضهای متنوع از۶۰ سانت الی ۹۰ سانت در ضخامت ۳۲ , ۶۴,۴۸میل قابل سفارش و تولید می باشد.

روکش کلیه صفحه کابینت آلمانگار متعلق به شرکت گنتاش ترکیه می باشد. ضخامت روکش ها 0/6 میل می باشد.صفحات کابینت یک لب جهت استفاده در کابینت و مکانهایی که از یک سو به دیوار ختم میشوند قابل استفاده می باشد.
صفحات کابینت به روش پست فرمینگ تولید میشود که مغز صفحات از MDF معروفترین برندها، با ضخامت های مختلف ۳۲،۴۸ و ۶۴ میل می باشد که سطوح پانل های تولید شده با روکش HPL (فرمیکا) توسط ماشین آلات مدرن پست فرمینگ (انحنا دادن فرمیکا در قسمت لبه صفحات گرد شده) می شود. فرمیکا، نوعی روکش مصنوعی است که با بهره گیری از مواد مختلف، ویژگی های آن را بهبود داده اند از آن جمله: مقاومت به مواد لک کننده، مقاوم به نفوذ آب، مقاوم به حرارت تا ۱۸۰ درجه، ضد خش بدلیل استفاده از لایه نازکی اکسید آلومینیوم در سطح رویی فرمیکا. درخت سبز مفتخر است به اینکه محصول صفحه کابینت را در رنگهای مختلف مات و براق با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارایه نماید.

برای دریافت کاتولوگ صفحه کابینت آلما 2022 از لینک زیر استفاده نمایید.

 دانلود کاتولوگ صفحه کابینت آلما

محصولات مشابه