روكش ملامينه

روکش ملامینه درب, روکش ملامینهmdf ،روکش ملامینه ام دی اف, روکش ملامینه ایران،روکش ملامینه درب چوبی،تولید نئوپان روکش ملامینه،نئوپان روکش ملامینه
روکش ملامینه ، روکش ، melamine

مشخصات کلی روکش ملامینه :

روكش ملامينه يا LPM 13 پركاربردترين روكش اوراق فشرده چوبي و خصوصا MDF در جهان و مخصوصاً در ايران در بين تمام روكشهاي چوبي و مصنوعي است. ميز هاي ال سي دي نيز با روكش ملامينه ساخته شده اند. روكش ملامينه از كاغذهلاي تزئيني دكور آغشته به چسب ملامين فرم آلدئيد (MF) كه خشك شده تشكيل و بصورت مستقيم بدون نياز به چسب زني مجدد روي تخته (MDF) چسبانده ميشود. دامنه بسيار وسيعي از روكشهاي تزئيني در اين روش قابل توليد است.

مزایا :

  1. مقاومت در برابر حرارت و‌ سایش
  2. مقاومت مناسب روکش ملامینه در برابر رطوبت
  3. هماهنگ بودن رنگ لبه‌ های چسبانده شده با سطح رویه
  4. پرکاربرد ترین نوع روکش ها می باشد
  5. مقاومت در برابر حرارت و‌ سایش

مشخصات :

در ایران روکش ملامینه با 23% (سهم مصرف به کل) بیشترین استفاده را دارند.
به علت مشكل بودن و تخصصی بودن پروسه روكش كاری ملامینه و نیز به علت سرمایه‌گذاری بالا و مهمتر از آن ارزش افزوده بالای آن معمولاً كارخانجات ام دی اف ((MDF جهان دارای خطوط روكش ملامینه بوده و انواع ام دی اف (MDF) ملامینه را نیز عرضه می ‌كنند. در این روش تنوع ام دی اف (MDF) تولیدی نیز بالا می ‌رود. در سطح جهانی روکش های ملامینه بیشترین و وسیع ترین دامنه مصرف را در بین سایر روکش ها دارند و در مصارف عمومی و تقریباً تمامی مصارف روکش کاری سطوح مورد استفاده قرار می گیرند.
.