اچ دی اف

اچ دی اف(HDF) ملامینه،اچ دی اف (HDF) خام،اچ دی اف(HDF) ایران تجارت،اچ دی اف (HDF) ارزان،درب اچ دی اف(HDF) ،اچ دی اف (HDF) تورپان
اچ دی اف hdfملامینه، اچ دی افhdf خام، اچ دي اف، اچ دی اف hdfتورپان،اچ دی اف hdfایران، اچ دی اف hdfارزان، قیمت hdfاچ دی اف

مشخصات کلی اچ دی اف:

اچ دی اف (HDF) نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می شود. چگالی اچ دی اف(HDF) بالای 800 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد . HDF تخته فیبر با دانسیته بالا است که از الیاف چوب یا گیاهان دیگر ساخته شده است و تمام خصوصیت ام دی اف را داراست که با اضافه کردن اوره فرمالدئید یا دیگر رزین های مصنوعی با حرارت مناسب و تحت فشار تولید می شود. .اچ دی اف عبارتند از: روکش های درب،کف پوش ها ،پله ها ،قفسه های صنعتی،میز کارو … اچ دی اف در صنعت درب به سه صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانرهاور33285475-33285476
تهرانشرکت تیرانا (دفتر مرکزی)
021-3518
33286468-9
www.floorlam.ir
www.tiranaco.ir
آذربایجان شرقیشرکت تیرانا (دفتر تبریز)
041-32892055www.floorlam.ir
www.tiranaco.ir

مزایا:

  1. از نظر فشردگی و استحکام بالاترین درجه را در بین تخته های فیبر داراست
  2. این محصول را می توان برای کف سازی آنتی استاتیک (ایجاد لایه ناایستا) اتاق کامپیوتر ، روکار سقف ، ضد سرقت کردن درب ، پنلهای دیواری و قفسه ها استفاده کرد.
  3. از دیگر موارد استفاده HDF و اصلی ترین کاربرد آن در کف سازی است که علاوه بر داشتن زیبایی و دوام ، در محکم کردن کف نیز نقش دارد. اين صفحات داراي رنگهاي مختلفي مانند مرمري روشن و تيره هستند و گاهي رنگ آنها را به صورت موج چوب در مي آورند
  4. . اين صفحات قابلیت شستشو با آب سرد و گرم را دارند. بطور کلی این محصول با داشتن سطحی نرم، بافتی جامد و با دوام از استقبال خوبی برخوردار است.

مشخصات فنی:

الف: اچ دی اف به صورت ورق مسطح این ورق ها دارای ضخامت ۳میلی متر می باشند که در حین تولید بوسیله غلطک شیارهای مشابه طرح چوب بر روی آن ایجاد می شود و درنهایت بر روی آن یک لایه آستر سفید پاشیده می شود. امکان ایجاد طرح های متنوع و نامحدود بوسیله دستگاه CNC روی این ورق وجود دارد.

ب : اچ دی اف های قالب گیری شده در این روش اچ دی اف به شکل خاصی که در پرس به آن داده می شود تولید شده و همانند روش قبل روی آن شیارهای طرح چوب ایجاد می شود این ورق ها با ضخامت ۳ میلی متر و تقریبا در طرح ۶ طرح مختلف و جود دارد.برای مشاهده این طرح ها می توانید به بخش محصولات سات مجموعه دربهای کلاسیک،دربهای اچ دی اف مراجعه کنید. ورقهای اچ دی اف قابلیت رنگ پذیری دارند.رنگ شده دربهای اچ دی اف از زیبایی خاصی برخوردارند. ۳-اچ دی اف های روکش شده(PVC,HPL ) ورق های اچ دی اف را می توان با روکش های ملامینه HPLروکش کرد همچنین این محصول را می توان بوسیله پرس ممبران روکش PVC کرد.