دیوارپوش پی وی سی(PVC)

دیوارپوش PVC

مشخصات دیوارپوش پی وی سی:

دیوارپوش پی وی سی و سقف پي وي سي علاوه بر تنوع و زيبايي منحصر به فرد خود بسيار سبک و با کيفيت ميباشند وطول عمر بسيار بالاي اين ديوار پوششها باعث حذف بسياري از مخازن اضافي مانند رنگ آميزي هر ساله ساختمان ميشود .ديوارپوشهاي پي وي سي به علت استحکام فوق العاده خود باعث جلوگيري از هدر رفتن حرارت و برودت ساختمان گرديده و همچنينعايقي در ساختمان عمل مي کنند .

دیوارپوش پی وی سی ( PVC )علاوه بر تنوع و زیبایی منحصر به فرد خود بسیار سبک و با کیفیت میباشتد که خودباعث شیک شدن ساختمان می شود طول عمر بسیار بالای دیوارپوش پی وی سی ( PVC ) باعث حذف مخارج اضافی مانند رنگ امیزی هرساله ساختمان میشود دیوارپوشهای پی وی سی (PVC) به علت استحکام فوق العاده خود باعث جلوگیری از به هدر رفتن حرارت و برودت ساختمان شده ومانند عایقی در ساختمان میباشد دیوارپوششهای پی وی سی (PVC) در مقابل ترک ساختمان و ضربه بسیار مقاوم می باشند

موارد استفاده دیوارپوشهای پی وی سی: اماكن اداري ، تجاري ، مسكوني ، رستورانها ، هتلها ، استخر ها ، سالنهاي ورزشي ، ويلاها ، سالنهاي كنفرانس ، كارخانجات ، بيمارستانها و …

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانپرکاش77657613/4
تهرانسوپر کابین77657614
البرزاصفهان پانل77657613-4
البرزپرشین پلاست77657613-4
تبریزشرکت همت پلاست77657613-4

مزایادیوارپوشPVC:

 1. عایق صوتی ،عایق حرارتی
 2. محافظت از دیوار در برابر رطوبت
 3. زیباسازی دیوار و محیط
 4. غیر قابل نفوذ در برابر حشرات
 5. سبک بودن و مرغوب ترین مصالح مورد استفاده در ساختمان
 6. صرفه اقتصادی ،تنوع در رنگ بندی،وزن سبک
 7. قابلیت شستشو ،قابلیت انعطاف پذیری و شکل گیری آسان ،قابلیت مونتاژ و نصب آسان

معایب دیوارپوش PVC:

 1. یکی از مهمترین معایب دیوارپوش PVC مقاومت پایین آن ها در مقابل نور خورشید می باشد و به هیچ عنوان برای فضا های سر باز پیشنهاد نمی شوند.
 2. نوع معمولی و توخالی این محصول بسیار شکننده می باشد و پس به هیچ عنوان برای محیط های تجاری و صنعتی و پارکینگ و راه پله ها و مکان هایی که در مجاورت ضربه و فشار قرار دارند پیشنهاد نمی شود.
 3. دیوارپوش های پی وی سی به هنگام آتش سوزی از خود موادی منتشر می کنند که موجب افزایش حساسیت های تنفسی می شود.
 4. ترکیبات استفاده شده در دیوار پوش های پی وی سی دوستدار محیط زیست نبوده و ممکن است به طبیعت آسیب برساند.

مشخصات:

پلی ونیل کلراید با نام اختصاری PVC نوعی پلیمر ترمو پلاستیک است که کاربرد زیادی در فناوریهای نوین ساختمانی دارد.
این ماده جایگزین مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که در سالهای اخیر به دلیل اجرای سیستم سبک سازی همراه با استحکام، جلوگیری از اتلاف انرژی و اهمیت زیبائی در دکوراسیون داخلی ساختمان به شدت مورد توجه قرار گرفته است.
دیوارپوش و سقف کاذب کمپارس با بیش از 100 طرح و رنگ متنوع ،با انعطاف پذیری بالا و قابلیت نصب در مدل های مختلف، دنیایی از زیبائی و تنوع را به شما ارائه می دهد و فضائی سرشار از آرامش و نشاط را در محیط زندگی، کار و تفریح شما بوجود می آورد.

دیوارپوش PVC سه بعدی

یکی از پرطرفدارترین دیوارپوش های مورد استفاده در این روزها، استفاده از دیوار پوش پی وی سی سه بعدی می باشد. با به کار بردن نورپردازی خلاقانه در کنار این نوع دیوارپوش ها می توانید جلوه ای خاص به آنها ببخشید.
از ویژگی های مهم دیوارپوش های سه بعدی می توان به ضد آب و شد حریق بودن، سبک بودن و نصب سریع و آسان ان اشاره کرد. به دلیل اینکه دیوار پوش سه بعدی نیازی به درزگیری و رنگ کاری ندارد به راحتی نصب می شود.

انواع دیوار پوش PVC

• دیوارپوش های پی وی سی روکشدار
• دیوار پوش PVC چاپی
• دیوارپوش ساده
• دیوار پوش پی وی سی ضد ضربه