پرده چوبی

پرده چوبی,پرده اتاق خواب, پرده اتاق خواب, پرده زبرا , پرده پذیرایی,

مشخصات کلی پرده چوبی:

پرده چوبی یکی از زیباترین انواع پرده می باشد. پرده چوبی از چوب کاملاً طبیعی تهیه شده است و زیبائی طبیعی و نقش آو ندهاي چوب بر روي كركره ها باعث متمايز شدن آن نسبت به ساير پرده ها شده است . تنظيم نوردر اين نوع پرده ها بوسيله حركت زاويه اي كركره ها و جابجايي عمودي (بالا و پايين) انجام ميشود . تنظيم نور مي تواند به صورت دستي يا موتوريزه انجام شود .

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانقصری77524861-77515240

ویژگی ها و مزاياي پرده کرکره چوبی:

دوام و عمر بالا .

نگهداری و نظافت بسیار آسان.

نصب آسان و سريع.

دارای تنوع طرح و رنگ .

دارای امکان تنظیم زاویه تیغه ها و در نتیجه کنترل دید .

همخواني با دكور و مبلمان چوبي.

دارای قابلیت تنظیم کنترل دید .

امكان نصب بصورت برقی با ریموت کنترل .

امكان تنظیم نور داخل از 10 الی 95 در صد.

كاربرد :

پرده كركره چوبي را ميتوان به عنوان پرده در هر پنجره اي استفاده نمود اما اين نوع پرده بيشتر مناسب پنجره هايي است كه در فضاي پيرامون آن از رنگ چوب و طرح چوب يا دكور چوبي استفاده شده است.بيشترين كاربرد اين نوع پرده در مكان هاي اداري،هتل ها،رستوران ها،كافي شاپ و خانه هاي ويلايي مي باشد.

مشخصات فنی:

یکی از دلایل استقبال از پرده چوبی توسط معماران و طراهان دكوراسيون داخلي ؛ همخوانی پرده كركره چوبي با مبلمان و دکوراسیون چوبی ميباشد.بدليل اينكه مواد اوليه ساخت پرده كركره چوبي،از چوب طبيعي است ، محيط اطراف خود را گرم و دلنشين جلوه ميدهد و انرژی و احساس آرامش بیشتری به شما خواهد بخشيد . پرده های چوبی به شما اجازه می دهد تا بتوانید محیط و فضای پیرامون خود را به بهترین شکل ممکن تزئین نمائید.

كركره چوبي در دو سايز 25 ميليمتيري و 50 ميليمتيري به ضخامت 2/5 میلیمتر توليد مي شود.به دليل استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و تکنولوژی پیشرفته كركره چوبي فاقد هرگونه پیچیدگی و خمیدگی است. نوار و طناب پرده ها از ترکیب انواع الیاف پلی استر ابریشم مصنوعی و پنبه تهیه گردیده که پس از استفاده هیچگونه پیچیدگی و تغییر شکل را نخواهد داشت .

كنترل پرده كركره چوبي به 2 روش امكان پذير است:

1-حالت دستی

2-حالت موتوری با ریموت كنترل