پرده شید

پرده چوبی,پرده اتاق خواب ,پرده شید پرده اتاق خواب, پرده زبرا , پرده پذیرایی,

مشخصات کلی پرده شید:

پرده شید جهت تنظیم نور و تاریک کردن اتاق ها مورد استفاده قرار می گیرد.
پرده های شید – Shade Blind – انواعی از پرده های بالا رو یا بالا جمع شو می باشد که به جهت تنوع رنگ انواع ساده و طرح دار ، قابلیت اجرا بصورت فوم دار ، حاشیه دار و ژاکارد و همچنین تنوع مکانیزم حرکتی آنها در کنار قابلیت جمع شدن سریع و اشغال فضای بسیار کم توسط پرده رول شده ( در بالای پنجره ) ٬ این پرده ها به سرعت در مکان های تجاری ٬ هتل ها ٬رستورانها ٬ بیمارستانها ٬ فروشگاه ها ٬ پرده اتوبوس هواپیما و قطار ها و مراکز مسکونی و … مورد توجه و استفاده قرار گرفته اند .

استانفروشگاهتلفنوب سایت
تهرانقصری77524861-77515240

ویژگی ها و مزاياي پرده شید:

قابلیت چاپ تصاویر وایجاد طرح دلخواه

مشخصات فنی:

پرده های شید با توجه به نوع کاربرد ٬ در ابعاد ٬ جنس و مکانیزم های متفاوت زیر تولید می شوند :

● پرده های شید طرح دار : این نوع از پرده های شید معمولا از pvc و با طرح های پوستری تولید می شوند . این پرده ها به راحتی قابل نصب بوده امکان چاپ لوگو و آرم شرکت یا تصاویر دلخواه شخصی بر روی آنها وجود داشته و از قیمت مناسبی برخوردار می باشند .

● پرده های شید ساده : این پرده ها معمولا جهت تنظیم نور محیط بصورت شفاف ٬ نیمه شفاف و مات در ضخامت و رنگ های متنوع تولید و ارائه می شوند .

انواع مکانیزم حرکتی پرده های رول شونده شید :

● مکانیزم معمول پرده های شید (Chain Operated Roller Blind ) که از یک زنجیر کنترل در چپ یا راست پرده ( طبق درخواست و سفارش مشتری ) تشکیل شده است و می توان به کمک آن ارتفاع پرده را بصورت دستی تنظیم نمود .

● مکانیزم فنری (Spring Operated Roller Blind ) که می توان آنرا در هر نقطه و ارتفاعی تنظیم نمود که با آزاد نمودن پرده بصورت خودکار پرده در بالا جمع خواهد شد .

● مکانیزم فنری کنترل شده (Slow rise spring roller blind ) : همانند مکانیزم پرده های شید فنری می باشد با این تفاوت که در هنگام جمع شدن ٬ عمل رول شدن پرده به نرمی و آهستگی صورت می گیرد و ایمنی آن موجب شده گزینه ای ایده آل برای اتاق کودک باشد .

● مکانیزم الکترو مکانیکی یا Motorised Roller Blind که به کمک آن می توان توسط کلید های نصب شده بر روی دیوار و یا ریموت کنترل ارتفاع پرده ( یا پرده ها ) را به دلخواه تنظیم نمود .

از پرده های شيد رول يا بالا رو ساليان زيادي است که جهت تنظيم نور و تاريک کردن اتاقها مورد استفاده قرار میگیرند . پارچه هاي شفاف ، نيمه شفاف و مات هر کدام محيطي آرامبخش براي کار يا زندگي روزانه مهيا مي کنند .اين نوع پرده ها براحتي قابل استفاده هستند و نگهداري خاصي لازم ندارند و در مقايسه با ساير پرده ها قيمتي منطقي دارند

عملکرد شيد رولها

– شيد رول هاقابل ارايه در حالتهاي مختلف هستند.

– زنجيري Chain Operation با قابليت قرار گرفتن کنترل چپ يا راست

– فنري Spring Mechanism با قابليت تنظيم در هر ارتفاع و هر سايزي

– فنري هيدروليک Speed Down Spring Mechanism با قابليت جمع شدن بصورت آهسته

– برقي Motorized با قابليت تنظيم با کليد و يا ريموت کنترل از را دور .

موارد استفاده :

– پنجره منازل ٬ ادارات ، هتلها ٬ رستوران هابيمارستان ها .

– ويترين فروشگاهها با قابليت چاپ آروم و لوگوینماهاي شيشه اي .

– پارتيشن مابين تخت هاي بيمارستاني درب کمد ، اپن آشپزخانه،

– پرده نمايش پروژکتور جهت مراکز فرهنگي و سينمائي

– پرده اتوبوس و قطار هاي شهري