کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف آشپزخانه:

نوعی از متریال به کار رفته در ساخت کابینت آشپزخانه است که معمولا درب کابینت ها و جداره هایی از کابینت که دیده میشوند از جنس ام دی اف های گلاس ساخته میشوند ، تفاوت اصلی میان ام دی اف هایگلاس و ام دی اف معمولی در جنس لایه نهایی آنهاست .کابینت ام دی اف معمولا اولین گزینه و بیشترین آمار خرید و استفاده را در آشپزخانه های ایرانی دارد. امروزه ورق های ام دی اف هایگلاس از کشورهای ترک بیشترین واردات را دارند ، بهترین نوع ام دی اف های گلاس ساخت کشورهای آلمان و اتریش است ، همچنین این نوع ام دی اف در کشور ما نیز تولید میشوند . مهمترین نکته در انتخاب ام دی اف هایگلاس میزان موج در رفلکت سطح آن است ، هرچه میزان موج کمتر باشد ، ام دی اف از کیفیت بالاتری برخوردار است.

 کابینت ام دی اف آشپزخانه

مدل جدید کابینت ام دی اف آشپزخانه

• کابینت ام دی اف سفید
• کابینت ام دی اف سفید مشکلی
• کابینت ام دی اف سفید طوسی
• کابینت ام دی اف سفید طلایی
• کابینت ام دی اف طرح چوب

کابینت سفید و قهوه ای

مدل جدید کابینت سفید و قهوه ای

کابینت سفید طوسی

مدل جدید کابینت سفید طوسی

کابینت ام دی اف سفید

مدل جدید کابینت ام دی اف سفید

کابینت طرح بتن

مدل جدید کابینت طرح بتن

قیمت کابینت ام دی اف

قیمت کابینت ام دی اف در حالت کلی با توجه به نرخ اتحادیه کابینت سازان تعیین می شود. با توجه به نوع سفارش و نوع ورق ام دی اف که قرار است در ساخت کابینت آشپزخانه شما استفاده شود می تواند متغیر باشد.

مزایای کابینت ام دی اف:

• کابینت های MDF اکثرا طرح چوب دارند و در ایران نیز طرح چوب این کابینت ها از محبوبیت بالایی برخوردار است.
• برخلاف کابینت های چوبی، کابینت های MDF مستعد تاب برداشتن و انحراف نیستند.
• طول عمر کابینت های MDF زیاد است.
• در مقابل ضربه مقاوم هستند و کمتر نگران شکستن یا خم شدن کابینت ام دی اف میشیم.
• شیک و مدرن هستند و علاوه بر طرح و رنگ های متنوع، زیبایی خاصی نیز دارند .یکی از دلایل آن، صاف و صیقلی بودن اون هاست.

معایب کابینت ام دی اف:

  1. نیاز به مراقبت بیشتر در نگهداری
  2. حساس به حرارت

مشخصات فنی:

از آنجاییکه سطح کابینت ام دی اف (MDF) از لایه نازکی از وینیل تشکیل شده است، به راحتی تمیز می شوند. بیشتر لکه ها را می توانید با اسفنج یا یک تکه پارچه نرم و آب پاک کنید. برای لکه های مقاوم تر، می توانید به اسفنج تان کمی شوینده خانگی غیر ساینده اضافه کنید. با وجود این، از به کار بردن شوینده های قوی که حاوی مواد نفتی، الکلی یا استون هستند، خودداری کنید زیرا ممکن است به سطح کابینت آشپزخانه آسیب برسانند. پس از پاک کردن لکه، کابینت را با دستمال کاغذی خشک نمایید تا از آسیب های ناشی از رطوبت جلو گیری شود.
برخلاف کابینت های چوبی، کابینت ام دی اف (MDF) مستعد تاب برداشتن و انحراف نیستند. درکابینت هایی که تاب بر می دارند، درب کابینت به خوبی بسته نمی شود، طبقه ها نامتقارن می شوند، و حتی شاید ظاهری غیر جذاب و نامتقارن پیدا کنند. اگر کابینت های چوبی در محیط بسیار مرطوب استفاده شوند، احتمال دارد که این مشکلات پیش بیاید. کابینت ام دی اف (MDF) جایگزین ایده آلی برای آب و هوا و یا فضای بسیار مرطوب هستند، زیرا دیگر لزومی ندارد که نگران بدشکل شدن یا آسیب ناشی از رطوبت باشید.

قیمت کابینت ام دی اف ، قیمت کابینت هایگلاس